реклама Делікат

Про високу довіру сільських і селищних громад Черкащини до Партії регіонів більш ніж промовисто засвідчує той факт, що владна партія впевнено здобуває перемогу на проміжних виборах депутатів сільських рад, сільських і селищних голів. У цьому запевняє прес-реліз обласної організації партії.

Як йдеться в прес-релізі, лише в цьому році з 19 виборів депутатів сільрад Городищенського, Жашківського, Звенигородського, Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Тальнівського, Уманського, Черкаського і Чорнобаївського районів виборці більшість своїх голосів віддали представникам Партії регіонів.

Серед новообраних сільських депутатів члени ПР становлять 80%, решта – самовисуванці. Такий же відсоток членів ПР серед обраних цього року голів сільських і селищних рад на позачергових і проміжних виборах.

Секрет успіху Партії регіонів у виборчих перегонах на Черкащині полягає в тому, що сьогодні це єдина партія, яка переконливо демонструє свої конкурентні переваги на електоральному полі. Адже лише партія влади, взявши за основу своєї ідеології людину, послідовно, цілеспрямовано, крок за кроком відроджує міста і села області. І це – головна місія ПР у Шевченковому краї на поточний момент і віддалену перспективу. За словами голови Черкаської ОДА, очільника обласної організації Партії регіонів Сергія Тулуба, «земляки Тараса Шевченка повинні жити достойно». І немає завдання більш важливого для всіх місцевих осередків ПР, ніж щоденна праця на благо людей. А результати цієї праці – нині відчутні для кожного черкащанина. Тому й віддає він перевагу кандидатам із партії конкретних справ, якою є партія влади, а не демагогам і політичним невдахам з опозиції.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Думаю 09.08.2013 10:15
у 2015 році регіонали масово тікатимуть із партії, як щури з корабля, що потопає.

Але ми знатимемо, хто підпрацьовував на зл*дійський режим, а хто і добре працював і власне заробляв на ньому.

Ми ВЖЕ все нотуємо, фіксуємо, фотографуємо. Кожна людина матиме можливість висловитися про "ідеологію людини" Партії регіонів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Dobrij 07.08.2013 21:04
Скорее бы следующие выборы, чтобы "бело-синюю" коросту совсем вывести! Черкащина по ошибке подцепила "нехорошую" болезнь... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Сіренький 07.08.2013 14:29
...немає завдання більш важливого для всіх місцевих осередків ПР, ніж щоденна праця на благо людей.
-------------------------------------------------------------------------------
Ми навіть знаємо цих людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 observator 07.08.2013 13:22
А ми дивились та мовчали,
Та мовчки чухали чуби.
Німії, подлії раби!
Підніжки царськії, лакеї
Капрала п’яного! Не вам,
Не вам, в мережаній лівреї,
Донощики і фарисеї,
За правду пресвятую стать
І за свободу! Розпинать,
А не любить ви вчились брата!
О роде суєтний, проклятий,
Коли ти видохнеш? Коли
Ми діждемося Вашингтона
З новим і праведним законом?
А діждемось-таки колись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 СЕЛЯНИН 07.08.2013 12:25
Скорочення населення на Черкащини в серци Украини Досягнення яким треба ПИШАТИСЯ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 СЕЛЯНИН 07.08.2013 11:55
На фото у СУБОТОВИ биля церкви не було кому зибраться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Ктомиха Авжежівна 07.08.2013 11:37
...лише партія влади, взявши за основу своєї ідеології людину, послідовно, цілеспрямовано, крок за кроком відроджує міста і села області...

...немає завдання більш важливого для всіх місцевих осередків ПР, ніж щоденна праця на благо людей. А результати цієї праці – нині відчутні для кожного черкащанина...

ГОЛОВНИЙ ПРИНЦИП РАДЯНСЬКОЇ ІДЕОЛОГІЇ В ДІЇ: "ЧИМ ВІДВЕРТІША БРЕХНЯ, ТИМ МЕНШЕ БАЖАННЯ ЇЇ СПРОСТОВУВАТИ І ЙМОВІРНІСТЬ СПРИЙМАТИ ЯК ДАНІСТЬ".
Боже наш, православний, покарай лицемірів за їхні діяння! Залякують і грабують на кожному кроці... І брешуть, брешуть, брешуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 грицько 07.08.2013 11:16
а бабів сільських,у хатАх юлька висить,поруч з образАми
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Назар Обідзінський 07.08.2013 11:09
Тулуб: " І немає завдання більш важливого для всіх місцевих осередків ПР, ніж щоденна праця на благо людей. А результати цієї праці – нині відчутні для кожного черкащанина".
-----------------------------------------------------------------------------------
Результат цієї праці яскраво видно. Тепер можна спокійно прожити, скажімо, на пенсію. Щоправда, останніх 29 днів вже важко, але то дрібниці. Пакраща на ліцо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Сільський голова 07.08.2013 11:04
Цитую Горгона:
Цирк на дроті. Самі вірять у те, що ваяють?!

Їм так легше, але там все так міцно, як в старих марльових трусах ....