Мешканці черкаського мікрорайону «Луначарка» матимуть ще один зручний автобусний маршрут. Міська влада взяла до уваги численні депутатські звернення та побажання громадян і відтепер маршрут №16А, рухаючись по вулиці Ярослава Галана, зв’язує дещо віддалені мікрорайон «Поляна», санаторій «Пролісок» та вулицю Грибну з Хімселищем. Про це на своєму блозі пише депутат черкаської міськради Володимир Мамалига.

– Я проживаю на вулиці Ярослава Галана з 2005 року. І весь цей час наші діти по дорозі до школи, а батьки – на роботу долали великі відстані, особливо у осінньо-зимову негоду. А ми не припиняли «бомбити» міську владу заявами про зміну хоча б одного маршруту. Тепер, напередодні Дня знань, влада нарешті зробила те, що мала зробити вже багато років тому – забезпечити дітям можливість дістатися до школи, а отже, і до нових знань, – зазначив Володимир Мамалига.

– Нещодавно міська влада відновила освітлення по вулиці Ярослава Галана, яке було по варварські знищено ще за першої каденції Одарича, у 2007 році. Тепер на черзі – тротуар по вулиці Ярослава Галана, який за пропозицією депутата вже внесено до плану проведення робіт на 2013рік, – інформує депутат.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #13 оценщик 02.09.2013 14:37
на Поляне нет таких домов, которые можно оценить в миллионы , выше 200000дол не тянут, и то, это не баллансовая, а рыночная оценка. Так что нечего нагонять цену, я как оценщик пишу. Там строятся те, кто дешевые стройматериалы предпочитает (по своим деньгам), а доходы из проданного жилья, плюс кредит. Приходилось оценивать для банка, дороговизны нет там.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 радик 02.09.2013 14:22
Щось Мамалиги,як жителя мікрорайону,кот рий би щось робив для свого підїзду люди не бачили. А як депутат, хоч і не цього району, допомогти повинен тому ж Зорі.Результати роботи Зорі ми бачимо, а чи бачать виборці Мамалигу на своєму окрузі? Тріпач він, і тільки займається тріпологією. Заздрить Зорі, що він живе в будинку. А сам не пробував побудувати, чи ждеш СССР, щоб твоїм дітям дав житло? Менше язиком треба, а руками працювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Черкаси 01.09.2013 07:17
Мамалига брехун щирий! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Руслан З... 30.08.2013 17:15
Цитую Володимир МАМАЛИГА:
Ага, я з балкону бачив, як Зоря лазив по стовпах і вкручував лампочки. А лампочки, як і два особняки у Поляні, він купив виключно на трудові гроші, у поті лиця працюючи у скромному агенстві нерухомості і допомагаючи бабусям продати квартирку у місті та придбати хатку у селі подалі :( :P

Не два, а пять! До 2008 року займався будівництвом. Володю, більше більше жовчі, бо це все на що ти сьогодні здатен!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 незнайка 30.08.2013 16:23
Вовик Все пропьем но ПО АЗОТ не опозорим
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #8 Володимир МАМАЛИГА 30.08.2013 15:34
Ага, я з балкону бачив, як Зоря лазив по стовпах і вкручував лампочки. А лампочки, як і два особняки у Поляні, він купив виключно на трудові гроші, у поті лиця працюючи у скромному агенстві нерухомості і допомагаючи бабусям продати квартирку у місті та придбати хатку у селі подалі :( :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Чукча 30.08.2013 10:57
Повернувся до Черкасс рупор гласності і свободы. Наказ дипутату. Не ограничиваться обдиранием школьников на 2.5 за проезд 400 метров, а добиться чтобы как на Мытнице марш.№21 возит людей за 2.0 грн. А насчет заботы о жителях микрорайона "Поляна" где каждый особняк не меньше миллиона и не в нашей гривне, очень сумневаюсь что они будут трястись в маршрутке вместо "лексуса". И второе пан Мамаыга не только за свой район печется, Помню как в новогоднюю ночь не спал а ездил по городу и фотографировал а потом вторую часть ночи выкладывал в инет фотографии заснеженных улиц города. Когда он повторит свой гэроический рейд и выложит фото черкасских летних дорог, Например Пионерской, Верныгоры, Г.Днепра да что я перечисляю... Шевченка от Д.связи до 700 летия.... Или його ужо попустило после працевлаштуванн я?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Оксана 30.08.2013 10:49
Цитую Мамалига - брехло!!!:
Про освітлення. Збрехав шановний депутат. Ой збрехав. А Прочерк не перевірив навіть інформації.
Робив освітлення по Галана не мамалига, який у цей час кричав на своєму телеканалі, а Руслан Зоря.
http://www.rada.cherkassy.ua/ua/newsread.php?view=4598&s=1&s1=17

а ось сюжет
http://vikka.ck.ua/ua/news.php?bl=1&pid=6&view=4552&p=1

А Мамалига, до речі, на тій сесії, де вирішувалось питання фінінсування виконання робіт по освітленню вулиці, голосував ПРОТИ. Брехун, однозначно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Мамалига - брехло!!! 30.08.2013 10:09

а ось сюжет
http://vikka.ck.ua/ua/news.php?bl=1&pid=6&view=4552&p=1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 незнайка 30.08.2013 07:23
Срочно переместить здание миськрады на Луначарку