реклама Делікат

реклама

Найближчими днями депутат міської ради від Партії регіонів Володимир Гудзенко буде призначений на посаду заступника директора житлово-комунального комплексу. Це проанонсував на прес-конференції  у понеділок міський голова Черкас у відставці Сергій Одарич.


 Крім того, очікується призначення депутата-«батьківщинівця» Миколи Добровольського на посаду начальника управління власності міста.

– Відповідно до обіцянок, БЮТ має отримати ще ось таку «жирну» посаду. Цікава зв’язочка. Особливо враховуючи, що кінотеатр «Україна» хочуть приватизувати… Директором там БЮТ (віднедавна директором «України» була призначена депутатка міської ради від «Батьківщини» Валентина Слуцька, – ред.), на управління – теж зайде БЮТ. Все буде в порядку… – зазначив Одарич.

Також він нагадав, що нещодавно в мерію працевлаштували і депутата від Партії регіонів Сергія Отрешка. З 13 серпня він обіймає посаду начальника управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу.

– Він став щасливим власником козирної посади. Очевидно, новому керівництву міста сподобалося, як пан Отрешко робив вулицю Ільїна, яка попливла, і тому поставили його на всю дорожну інфраструктуру міста, – припустив екс-мер.

реклама

Коментарі  

 
+6 #19 ЖИТЕЛІ ПИСАРІВКИ 08.09.2013 01:59
Те, що Добровольський нам заборгував будучи головою господарства я перший раз чую. Все це брехня, бо ця людина навпаки підняла наші землі, які заросли бурянами, востановила всю техніку, що порозтягував колишній голова, відремонтувала та дала роботу місцевим людям, дітей наших постійно в сосіднє село возив безкоштовно до школи,. Зберіг ставок для нас та завжди вчасно з нами розраховувалася як за оплату по паях так і за роботу. Приїдьте та спитайте любого жителя Писарівки про Добровольського , всі лише його будуть хвалити. А ви напевне провокатор, що так про хорошу людину пишите. Таку неправду потрібно викривати. Запрошуємо до нас кореспондентів, хай спитають про нього в людей наших.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Соня 04.09.2013 10:32
Цитую Смислова галюцинація:
Миколу Добровольського ще й досі проклинають у селі Писарівка Лисянського району, де він тримав землі колишнього колгоспу. Все роздерибанив і кинув на 1 млн. грн пайовиків. Тепер він і Черкаси подоіть,близьки й соратник Анатолія Бондаренка.

Одарыч уже давно подоил Черкассы практически ничего не осталось.Может Лиходькин еще чегото не добрал? Вот и светятся парни ВОЛЬНЫЕ ДЕМОКРАТЫ чтобы о них не забыли. Это же семейка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 федор принципиальный 03.09.2013 18:22
Цитую Іван:
Цитую федор принципиальный:
одар совершенно потерял память,сколько деутатов он же рассадил в кресла и создал никому не нужные новые структуры во главе со своими лизоблюдами.


Скажите сколько?????

13 депутатов,начин ая с Вышиваного и кончая Шкарабурой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 ***** 03.09.2013 17:22
К доктору на букву Б
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Смислова галюцинація 03.09.2013 16:12
Миколу Добровольського ще й досі проклинають у селі Писарівка Лисянського району, де він тримав землі колишнього колгоспу. Все роздерибанив і кинув на 1 млн. грн пайовиків. Тепер він і Черкаси подоіть,близьки й соратник Анатолія Бондаренка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Черкащанка 03.09.2013 15:26
Цитую Лікар:
Одарич звільняв своїх людей і ставив на їх місце фахівців, а сьогоднішня кодла звільняє фахівці щоб поставити ні їх місце своїх людей. А так да, все як завжди. Тільки місто жалко. Вже думав тут залишитися, але з такими наступниками схоже потрібно шукати інше місто. Цьому скоро капець.

Если ты ДОКТОР умный то это хорошо. Но не всех умных назначал Одарыч на должности.Не ходи далеко возьми только одно если ты знаеш Управление собственностью города кого он назначил на должность начальника когда убрал предыдущего? Один смех только.А потом превознес на должность Директора департамента економики? Вот тебе и ум.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Черкащанка 03.09.2013 15:21
Цитую Мавпочкин:
Одарич подобно оракулу предсказывает будущее Черкасс. Скоро будет говорить о судьбах человечества. Нечему удивляться.

Цитую Мавпочкин:
Одарич подобно оракулу предсказывает будущее Черкасс. Скоро будет говорить о судьбах человечества. Нечему удивляться.

А у него наверное крыша поехала изза того что сидит дома не может руководить.Так он ясновидящим стал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Іван 03.09.2013 12:43
Цитую федор принципиальный:
одар совершенно потерял память,сколько деутатов он же рассадил в кресла и создал никому не нужные новые структуры во главе со своими лизоблюдами.


Скажите сколько?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 федор принципиальный 03.09.2013 12:06
одар совершенно потерял память,сколько деутатов он же рассадил в кресла и создал никому не нужные новые структуры во главе со своими лизоблюдами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 СВ 03.09.2013 11:42
Те, що в свій час, СОО змушував правдами і неправдами звільнятись фахівців із МВК і працевлаштовува ти потрібних людей знають усі. Але, сьогодні, не краще...
Таке відчуття що всі депутати були безробітні і для них працевлаштуванн я у мерії остання надія.І нікого не цікавить, а що той депутат вміє та знає. Тобто, "кухарка" і надалі керуватиме "державою".І відповідно, тепер і сам факт звільнення СОО виглядає як профанація.