реклама Делікат

реклама

Депутату Черкаської міської ради від «Батьківщини» Миколі Добровольському не надходила пропозиція працювати в мерії. Утім, якщо йому запропонують якусь посаду, він її розгляне. Про це народний обранець повідомив у коментарі «Прочерку».

– Інформацію про те, що мене можуть запросити на посаду начальника управління власності міста, я чув лише з коментарів Сергія Олеговича (Сергій Одарич – екс-мер Черкас, – ред.). Якщо будуть такі пропозиції, то будемо їх розглядати на фракції, наскільки це доцільно. Посада, про яку йдеться, – належить до економічного сектору. На сьогодні спостерігається критичне наповнення бюджету. Працівники з команди Одарича, що залишилися працювати в мерії, над цим не працюють. Тому я розгляну таку пропозицію, бо хтось же має цим займатися, – наголосив Микола Добровольський.

Утім, від міської влади депутатові поки що відповідне запрошення не надходило.

– Але якщо буде щось запропоновано, то ми розглянемо це. Тому що просто стати в опозиції і робити вигляд, що нам проблеми міста ні до чого, критикувати – найлегше. Але ж у цьому місті живуть наші діти, батьки… Якщо ми будемо красивою опозицією, виходити з плакатами, то від цього легше нікому не стане. А от якщо ми підемо працювати для наповнення бюджету, для реалізації якихось програм, щоб комусь було краще жити, то в цьому буде більша заслуга, – аргументував своє можливе призначення Добровольський.

Він наголосив, що в нього достатньо досвіду роботи для такої посади.

– Я вважаю себе успішним менеджером. Керував і не такими підприємствами, – підкреслив опозиціонер.

До речі, минулого року саме цей депутат увійшов до рейтингу найбільших прогульників міської ради, що склав «Прочерк».

– Я займаюся партійною роботою, в той час була виборча кампанія. З квітня по листопад я постійно був у Жашкові. Це була гаряча пора, я там відповідав за фронт роботи, вставав о 5-ій ранку, лягав о 12-ій ночі… Мені не було як їздити на сесії. Зараз же таких відряджень у мене не буде, – пообіцяв Добровольский.

реклама

Коментарі  

 
-1 #24 Наш 10.10.2013 22:16
БЮТІВЦІ просто продалися владі. Це не опозиція. Це хапуги, які за посади і гроші готові матір продати. Хіба може опозиція працювати з владою?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 втулка 10.10.2013 18:32
Цитую Житель с. Писарівка:
Хто не вірить, то нехай приїде до нас в село і люди підтвердять, що дійсно цей крахабор і вор Добровольський М.М разом із своєю дружиною черницею Пісцємєйою Макаровною у 21 столлітті в центрі Європи увили кріпосний лад, люди для них були рабами, їх били постійно, заробітну плату працівникам не виплачували, на очах жителів села відддубасили сільського голову і так далі

БРЕХНЯ ЦЕ. НАВІТЬ ДОПУСТИТИ НІХТО НЕ МОЖЕ, ЩО В ДОБРОВОЛЬСЬКОГО З РОСТОМ В 1.60-1.65 МІГ ВІДДУБАСИТИ МЕРА СЕЛА , ЯКОГО РІСТ ЗА 2-а МЕТРА. ТА Й НЕ ТАКИЙ ВІН ЗЛИЙ ТА НЕ ДОБРИЙ ЯК ТУТ ХТОСЬ НА НЬОГО ОБРІХУЄ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 ЖИТЕЛІ ПИСАРІВКИ 17.09.2013 22:36
[quote name="Смислова галюцинація"]Цього "ефективного" менеджера щей досі клянуть в селі Писарівка Лисянського району,де він довів до банкрутства місцеве господарство,ма ло того продав його за 1 млн грн.,
Те, що Добровольський нам заборгував будучи головою господарства я перший раз чую. Все це брехня, бо ця людина навпаки підняла наші землі, які заросли бурянами, востановила всю техніку, що порозтягував колишній голова, відремонтувала та дала роботу місцевим людям, дітей наших постійно в сосіднє село возив безкоштовно до школи,. Зберіг ставок для нас та завжди вчасно з нами розраховувалася як за оплату по паях так і за роботу. Приїдьте та спитайте любого жителя Писарівки про Добровольського , всі лише його будуть хвалити. А ви напевне провокатор, що так про хорошу людину пишите. Таку неправду потрібно викривати. Запрошуємо до нас кореспондентів, хай спитають про нього в людей наших.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 ЖИТЕЛІ ПИСАРІВКИ 17.09.2013 22:34
Та хватить вже видумувати гадості на порядну людину. Ви не то , що жителі Писарівки але й не знаєте в якій стороні вона знаходиться. А те, що у нас жоден не розмовляє на кацапській мові то тому ще одне підтвердження, що ви шпновні заслані сюди козачки для очернення цієї людини. Напевне посади собі таким чином захистити хочете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 ЖИТЕЛІ ПИСАРІВКИ 17.09.2013 22:31
Те, що Добровольський нам заборгував будучи головою господарства я перший раз чую. Все це брехня, бо ця людина навпаки підняла наші землі, які заросли бурянами, востановила всю техніку, що порозтягував колишній голова, відремонтувала та дала роботу місцевим людям, дітей наших постійно в сосіднє село возив безкоштовно до школи,. Зберіг ставок для нас та завжди вчасно з нами розраховувалася як за оплату по паях так і за роботу. Приїдьте та спитайте любого жителя Писарівки про Добровольського , всі лише його будуть хвалити. А ви напевне провокатор, що так про хорошу людину пишите. Таку неправду потрібно викривати. Запрошуємо до нас кореспондентів, хай спитають про нього в людей наших.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #19 Єжель... 17.09.2013 16:52
Я ржу і с*у від того як цей вор мітить на посаду в міській раді. Тільки людина без совісті може таке казати... Вор повиннний сьидіти в тюрмі...