реклама Делікат

Близько п’яти сотень студентів черкаських вишів зібралося сьогодні на площі ім. Б. Хмельницького, щоб висловити свій протест проти владного безладу. Їхня кількість постійно збільшується, інформує кореспондент «Прочерку».


Зібралася молодь завдяки соціальним мережам. У руках хлопці тримають прапори України та ОУН.


У декого на обличчі захисні маски.

За словами студентів, останньою краплею став розгін беркутівцями мирного протесту на Майдані Незалежності зранку в суботу.


Наразі студентство прямує до будівлі Черкаської обласної державної адміністрації, де о 9.30 відбудеться позачергова сесія облради.


На ній, як відомо, депутати можуть ухвалити звернення до Президента з проханням ввести надзвичайний стан в країні.

«Ми не можемо цього допустити», – кажуть студенти.


реклама

Коментарі  

 
+2 #16 MARIYA 06.12.2013 19:49
Я, як одна з 1000 студентів, що були там, заявляю, що ніяка партія нас не підтримувала. Мітинг був АПОЛІТИЧНИЙ, зібраний стихійно. Соромно за ректора...Ми поважаємо його політичну думку, але говорити на своїх, що вони "продажні" - ганьба! Студенство добре зна один одного, з впевненістю заявляю, що ні одної людини, котра була б там за гроші, НЕ було. Не вплутуйте Булатецького в цю подію.Він справді спілкувався з нами, але пропозицию приєднатися до "Свободи" не було підтримано. З 2 по 4 грудня студенство організовувалос я самостійно, без партійних сил. 5 грудня приєдналося до опозиції (через утиски з іншої сторони, це стало нашим єдиним шансом й захистом для виживання). Прошу звернути увагу черкащан, що частина студентів ЧНУ приходе щодня на мітинг у мед. масках. Не для заворушень, не через епідемії, не через сором"язливість. Офіційного звернення ректорату не було, але кожний день створюються списки людей, які відсутні на парах в три колонки(хворий-невідомо-на мітингу) Робіть висновки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 будячок 02.12.2013 17:39
Цитую Юлія:
... Наш страйк був мирний без політичних упереджень і без самих політиків!!!!!!

Молодчинка!! А тим хто у мінусі - ЧИТАЙТЕ УВАЖНО, ПО БУКОВЦІ!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 будячок 02.12.2013 16:50
Цитую Виборець:
Цитую светік_ч:
Шкода, що опозиція ховається за плечима дітей. Скільки молоді вже побили в Києві, а Вам все мало? Не треба будувати демократію на крові!!!

То це опозиція пролила кров? Майте совість!

СПРОВОКУВАЛА - ТАК! ВАНИ чудово знали чим це пахне!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Юлія 02.12.2013 16:39
Цитую ВОЙОВНИЧИЙ:
А де ж студенти понабирали прапорів? Невже ректори повидавали? Булатецький,не заводь дітей!! Май совість!! Май гідність!! Якщо ти опозиція,то борись опозицією,не прикривайся діточками!!!!

Шановний! Я була на мітингу! І повністю несу відповідальніст ь за свої слова! Ми Булатецького геть гнали! Прапори приносили хто звідки міг! Мені на 16 років дарували я і принесла! Наш страйк був мирний без політичних упереджень і без самих політиків!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Сеня Рудик 02.12.2013 15:33
Колись говорили що молодь байдужа. БРЕХНЯ! Вони сьогодні приклад для нас всіх і вони відстоять своє майбутнє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Виборець 02.12.2013 14:55
Цитую светік_ч:
Шкода, що опозиція ховається за плечима дітей. Скільки молоді вже побили в Києві, а Вам все мало? Не треба будувати демократію на крові!!!

То це опозиція пролила кров? Майте совість!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Виборець 02.12.2013 14:54
Цитую Дід Трохим:
Крутився там і Булатецький і я зайвий раз переконався, шо він неадекват. Бо тягнув дітей на те крило, де зажигала риги і була купа тітушок і мінтів: мовляв - шо ви між яйцями стали, хто вас чує? Ідьомтє в бой! А діти сказали, куда йому самому йти. Молодчаги.

Всі ми чиїсь діти. Студенти - це повнолітні люди, які голосують на виборах. Студенти завжди були важливими, часто вирішальними учасниками революцій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #9 ВОЙОВНИЧИЙ 02.12.2013 14:34
А де ж студенти понабирали прапорів? Невже ректори повидавали? Булатецький,не заводь дітей!! Май совість!! Май гідність!! Якщо ти опозиція,то борись опозицією,не прикривайся діточками!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Нестор Іванович 02.12.2013 14:28
Батьки беріть приклад з наших дітей - вони гідні, щоб ними гордитися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Дід Трохим 02.12.2013 13:35
Крутився там і Булатецький і я зайвий раз переконався, шо він неадекват. Бо тягнув дітей на те крило, де зажигала риги і була купа тітушок і мінтів: мовляв - шо ви між яйцями стали, хто вас чує? Ідьомтє в бой! А діти сказали, куда йому самому йти. Молодчаги.