Реконструкція черкаського ресторану швидкого харчування «McDonald's» добігає кінця. Відкриття оновленого закладу заплановане на 28 грудня. Про це «Прочерку» розповіли робітники, які виконують реконструкцію.


Як відомо, реконструкцію фастфуду виконує харківська фірма «Inmont».


Утім сьогодні керівник ремонтних робіт на об’єкті навідріз відмовився коментувати перебіг оновлення закладу.


Крім того, він боронив «McDonald's» від зйомки. Свої дії журналісту «Прочерку» він не зміг пояснити.


«Не буде ніяких коментарів!!!» – невдоволено вигукував виконавець робіт і випихав журналіста за територію закладу.


Також він відвів представника ЗМІ до охоронця, щоб той вивів його за територію ресторану, який частково огороджений металевим парканом.


Нагадаємо, раніше представники «Inmont» розповідали «Прочерку», що під час реконструкції черкаський фастфуд суттєво розширять і змінять його дизайн.


– Заклад повністю зміниться. Це буде кафе молодіжного стилю. Тут будуть не лише стільці, а й м’які диванчики. Дещо розшириться тераса. Кількість кас лишиться стандартною – вісім штук, – розповідав кілька місяців тому представник фірми «Inmont» Ігор.


Працюють на об’єкті без вихідних позмінно.

реклама

Коментарі  

 
+8 #21 цікаво 25.12.2013 10:28
чого туди пертися без погодження- на будівництві свої умови і закони праці а ще елементарна техіка безпеки.її вимог і треба дотримуватись усім
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 1-1-1 24.12.2013 20:31
Ув.журналисты. Вспомните: "у вас на стройке несчастные случаи были? Н-е-ет! БУДУТ". Так, вот прорабу спасибо.Человек. Если бы зверь попался - зарыли и сказали бы, что так и было.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Драматург 24.12.2013 19:07
А коли добудують МакДональдс за ДрамТеатром? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #18 Гіпотеза 24.12.2013 17:16
Мені здається, що чуваки тупо лажають або не встигають, а журналіст (традиційно) під гарячу руку потрапив. Хоча таких прорабів треба виховувати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Давайте уже думать 24.12.2013 17:10
Цитую ржу:
Цитую Давайте уже думать:
При своем мнении останусь. Журналист должен писать объективную информацию, если это не аналитика. Но не делать из мухи слона. И уж точно не создавать такие заголовки с таким текстом - просто статья ни о чем. Его не пустили, потому что стройка. А он решил об этом написать. Ну очень умно. И много времени и сил забирает. Да, тяжелая работка )))))


а ти в новині тільки це прочитав? я ще про дату відкриття, ремонт тощо

хммм.... глибоке прочитання)))



якби новина була саме про це, то воно й винесене було б на перший план. А так - новина типу про те, що журналіста не пустили на незакінченний об'єкт, которий строїться. Тобі це на думку не спало? ))) Дуже глубокі думки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #16 ржу 24.12.2013 16:41
Цитую Давайте уже думать:
При своем мнении останусь. Журналист должен писать объективную информацию, если это не аналитика. Но не делать из мухи слона. И уж точно не создавать такие заголовки с таким текстом - просто статья ни о чем. Его не пустили, потому что стройка. А он решил об этом написать. Ну очень умно. И много времени и сил забирает. Да, тяжелая работка )))))


а ти в новині тільки це прочитав? я ще про дату відкриття, ремонт тощо

хммм.... глибоке прочитання)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Сергій 24.12.2013 16:07
Не показуй .... не закінчену роботу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 незнайка 24.12.2013 16:05
Похоже Анихриста Трухманов безосновательно уволил за нарушение трудовой дисциплины
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 Давайте уже думать 24.12.2013 15:13
Цитую Антихрист:
Товарищи д....лы,поработайте журналистом,пот ом пишите ваши гнилые комменты!!!



У некоторых здесь по Вашему мнению д...лов есть опыт в журналистике, и многолетний. И читаю этот сайт только потому, что здесь оперативные новости региона. И заметьте, мы не обзываем Вас, тех, у кого другое мнение, противоположное с моим, например. Нужно уважать друг друга.
При своем мнении останусь. Журналист должен писать объективную информацию, если это не аналитика. Но не делать из мухи слона. И уж точно не создавать такие заголовки с таким текстом - просто статья ни о чем. Его не пустили, потому что стройка. А он решил об этом написать. Ну очень умно. И много времени и сил забирает. Да, тяжелая работка )))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #12 Антихрист 24.12.2013 14:38
Товарищи д....лы,поработайте журналистом,пот ом пишите ваши гнилые комменты!!!