реклама

реклама

Заступника міського голови Черкас Павла Карася звільняють за те, що він у випуску телепрограми «Країна, яка нам потрібна», що транслюється на ТРК «Рось», назвав «гів**м» депутата обласної ради від Комуністичної партії Івана Костогриза.

Про це Павло Карась повідомив у коментарі «Прочерку».

– Підготували вже проект рішення. Завтра виноситимуть це питання на сесію. У рішенні безліч пунктів, але основна причина – порушення присяги, бо, мовляв, назвав комуніста «гів**м». Але ж я лише констатував факт, назвав його тим, чим він дійсно є, – сказав Павло Карась. – Ця влада взагалі, очевидно, що втратила будь-які людські відчуття. Он керівництво пішло квіти покладати, бо сьогодні День Соборності. На Майдані людей убивають, а вони, бачте, квіти покладають…

реклама

Коментарі  

 
+3 #21 ТАМАРА 23.01.2014 12:38
..... это на всю жизнь!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Вася 22.01.2014 15:48
карась ни .... ни делает - только языком ворочает, мол увольняют. Правильно сделают, если выгонят. Ведь толку от него - никакого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 риба 22.01.2014 13:45
Павло карась - у нашому ставочку такої риби немає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 Братушка 22.01.2014 13:41
Братушки, а як це Павло Миколайович Карась в робочий час біля памятника Т.Шевченку ошивався? Да виступив, да критикував владу, що святкує... але ж робочий час! Грошики отримає чи Герасименко йому прогул в табелі поставе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Справедливый 22.01.2014 13:02
Полностью поддерживаю Карася! Два человека погибли, идёт гражданская война, а ОНИ празднуют! А "Кропива" и вовсе оборзела:"Карась ЗГАНЬБИВ святкування дня соборности"! ЧЕМ? Пусть каждый выскажется, ЧТО такое СОБОРНОСТЬ! Это-общность интересов, это значит ВСЁ и ВМЕСТЕ! Прочитайте значение слова "кафоличность" и вам станет ясно, ЧТО вы "празднуете"!И можете не ставить мне "минусы",мне абсолютно всё равно. Я этот день не праздную, потому что мы - не коммуна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #16 Сірожа 22.01.2014 12:54
Карася швидше за все звільняють за профнепридатніс ть. Бо якби хотіли звільнить за хамство, то звільнили б уже давно. А паша хоче політичну ситуацію використати типу він великий революціонер. Звичайний пристосуванець!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Чукча 22.01.2014 12:51
Догенерировался .... фантазер :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 Микола 22.01.2014 12:51
Цитую незнайка:
Слова-словами а где фото самого документа?

А пошукати самому впадло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Микола 22.01.2014 12:35
Цитую Оксана Колісник:
Це вже переслідування за політичну позицію!

Яка там політична позиція? Не путайте позу і позицію, це діаметрально протилежні речі. Паша використаний г***он. Може забули хто організовував відставку Одарича? А чи не Пашу Карася Тулуб взяв на роботу в ОДА щоб організовувати відставку Одарича? А чи не Карась сидів з мікрофоном бризкаючи слюною в бютівському автобусі під персональною мінтовською охороною, під час штурму виконкому? А чи не Карась зробив комуніста Білоусова мером? Та, зрештою, чи не Карась голосував як член виконкому за подання про присвоєння звання почесного громадянина області Кузьмінському, за відставку якого з посади ректора в свій час голодувала студентська "Пора"? Шлях Карася - це шлях конформізму, наживи і зрад. Вокористали - і в смітник, по заслузі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Оглядач 22.01.2014 12:31
Цитую Оксана Колісник:
Це вже переслідування за політичну позицію!

Та яка політична позиція? Всім відомо, що Карась неспроможний взагалі працювати. А тепер буде корчити із себе жертву влади