Нинішній голова Адміністрації Президента України Андрій Клюєв має у Верховній Раді власну групу народних депутатів у фракції Партії регіонів. До неї входить і троє черкаських нардепів, йдеться у публікації на сайті ЕспресоТВ.

Нині в команді Януковича Клюєв є однією з найпотужніших фігур. І є відповідальним, зокрема, за силовий розгін Майдану...

Нині в команді Януковича Клюєв є однією з найпотужніших фігур. І є відповідальним, зокрема, за силовий розгін Майдану...


Прямо підпорядковані Клюєву два мажоритарники – Володимир Зубик та Валентин Ничипоренко – і колишній мер Черкас Володимир Олійник, який у парламент пройшов за списком Партії регіонів.

Як зазначають автори ЕспресоТВ, Володимир Зубик має стосунок до бізнес-структур, які пов’язують із Андрієм Клюєвим. Володимир Олійник дружить з деякими людьми з близького оточення глави Президентської адміністрації. А про Валентина Ничипоренка, власника великого кінно-спортивного комплексу в Жашкові,  зазначається лише, що він «креатура Андрія Клюєва».

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Мефодій 10.02.2014 14:02
Цитую Марія:
А їх чекає така ж участь, яку вони вклали у грабіж і обдурювання людей. Небесна кара-найвища кара. А ці її заслужили сповна. І для дітей і внуків своїх.

Бачив я дітей і внуків грабіжників - скажу чесно живуть краще ніж пів Черкас )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Марго 07.02.2014 21:12
Ну, если Ничипоренко - "креатура Клюева" (Ха !Ха!), то кто тогда В. Тимощшенко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 ХватитВрать 07.02.2014 15:41
Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає неприйнятними зневажливі висловлювання американських дипломатів щодо ролі ЄС у кризовій ситуації в Україні.
Раніше в інтернеті з'явився запис телефонної розмови помічника держсекретаря США Вікторії Нуланд з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, в якому вона нецензурно відгукнулася про роль ЄС у врегулюванні української кризи.

Офіційний представник держдепартамент у США Дженніфер Псакі повідомила на брифінгу у Вашингтоні, що Нуланд принесла вибачення європейським партнерам за свої висловлювання.

Псакі підтвердила автентичність розміщеного в інтернеті запису телефонної розмови Нуланд і Пайєта про Україну, заявивши при цьому:

"Я не збираюся підтверджувати або розголошувати деталі приватних розмов дипломатів. Між ними і офіційною позицією, про яку ми говоримо публічно, існує різниця".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Марія 07.02.2014 14:55
А їх чекає така ж участь, яку вони вклали у грабіж і обдурювання людей. Небесна кара-найвища кара. А ці її заслужили сповна. І для дітей і внуків своїх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 ТаняПолякова 07.02.2014 13:34
Цитую Хватитврать:
Заместитель госсекретаря США по европейским и евразийским вопросам Виктория Нуланд извинилась.....

крім висловлювань в адресу Євросоюзу, ця мадам чітко "визначила" кого США "бачить" сьогодні у новоствореному уряді: це, перш за все, СЕНЯ-кр...лік; Віталіка-б...гая вони єгнорірують і пропонують йому займатися тим, ЧИМ він вміє, а не політикою...мабуть американського ПРЯНИКА Віталіку не дісталося :lol: ...а Майдан і після цього буде стверджувати, що Запад та США не втручаються у наші внутрішні справи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 народ 07.02.2014 13:20
Отож він , наш бувший, зараз і активізувався.Ждет.Може Клюєв його поверне в крісло та роздеребанять уже всі комунальні підприємства та все що залишилось
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 СЕЛЯНИН 07.02.2014 13:06
Газифицировать с Тиньки Чигиринского района не помогли ни Клюев ни Зубик на Олийнык Обращались за помощью ко всем троим Вывод-эти все трое ОДИНАКОВЫЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 федор принципиальный 07.02.2014 12:54
Олень,как.... продажная-комсомолец,комм унист,Каневская четверка,"Батькивщина",ПР,группа клюева,завтра ЗЭК за фальсификацию при подсчете голосов ллет эдак на восемь и опять в село пасти свиней.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Хватитврать 07.02.2014 11:58
Спонсоры евромадана не могут поделить Украину, а как поделить власть т.н. трехголовой опозиции

Заместитель госсекретаря США по европейским и евразийским вопросам Виктория Нуланд извинилась за высказывание в адрес Евросоюза, сделанное в телефонном разговоре с послом США в Украине Джеффри Пайеттом, сообщает DW.de со ссылкой на информационное агентство dpa.
На записи, которая в четверг, 6 февраля, была опубликована на сайте YouTube, слышно, как женский голос в разговоре о роли ЕС в разрешении политического кризиса в Украине произносит: "F...ck the EU".
Позднее в четверг неназванный американский чиновник заявил, что США подозревают, что за утечкой разговора могут стоять российские представители, так как российский политик Дмитрий Рогозин был одним из первых, кто опубликовал в Twitter новость об этой записи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Джуса 07.02.2014 11:29
Цитую Фугас:
А еще в группу Клюева входит один бывший мер. И ШО?

Мне кажется ПРОЧЕРК лажанулся. Это относительно Олейника. Скорее к нему ближе Бродский и Одарич (а они с Олейником...мягко говоря..).
ПРОЧЕРКУ за эту инфу - 2