В. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов просить усіх, хто збирається сьогодні відвідати громадські слухання на тему транспортної реформи, брати з собою паспорт або інший документ, що засвідчує особу. Про це він повідомив під час вранішньої наради в мерії.

– Обов’язкова вимога: всі, хто там будуть, повинні мати паспорти або інше посвідчення особи. Так у положенні прописано. Будуть нюанси, будемо пом’якшувати цю ситуацію, але в положенні так написано, – пояснив Віктор Федорович.

Він попросив прес-службу також додати інформацію про паспорти в оголошення на сайті мерії.

Нагадаємо, сьогодні, 11 лютого, о 18.00 відбудуться загальноміські громадські слухання на тему «Проведення транспортної реформи в м. Черкаси» в міському будинку культури ім. І.Кулика по вул. Благовісній, 170.

За словами Білоусова, була створена робоча група у складі 11 осіб, яка працювала над питанням транспортної реформи.

Також в. о. мера попросив своїх заступників, директорів департаментів і керівників комунальних підприємств бути присутніми на заході, щоб вони могли відповісти на питання громади.

реклама

Коментарі  

 
0 #35 Кудряшка 17.02.2014 13:05
Цитую Антон:
Все таки Білоусов як був червонопузим перелячком, так і залишився. Не мужик він. боїться. спочатку карася, тепер жуковську.
але даремно боїться. якщо жуковська прижене АЗОТ, то мало йому місця буде. а паспорти вони і намалювати зможуть.
все це дрібниці, але дуже відверто говорять про дріб'язковість Білоусова.

Чё вы лепите есть процедура и нужно её соблюдать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #34 Кудряшка 17.02.2014 13:03
Цитую троли исполкома:
смешно так читать тролей из мєрии. Про прописку жуковской, про липоdую раду... ))) анекдот, как и сам пропитанный нафталином персонаж в кресле мера. если вы не ленивые и т..пые, то увидите, тчо жуковская тут голосовала на выборах. для особо т...пых могу сказать, что этосвидетельств ует о прописке. и какой бы липовой рада не была, она собрала 26 000 подписей. кто-кто еще собирал такое количество подписей? наверное все из них рабочие азота. да? смешны вы в своем страхе.

Они собирали подписи за отгулы звонили по знакомым, ходили к бывшым работемкам и просили подписаться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #33 Ф 11.02.2014 23:42
Шановні, ну немає у нас мера, немає і бути не може. Є міський голова. Не перекручуйте, будьте так ласкаві, офіційні назви посад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #32 федор принципиальный 11.02.2014 18:40
После этих"слухань"у нас появятся троллейбусы,дор оги,тротуары,ту алеты,нормально е освещение,свето форы-бесстыжие чиновники,сплош ная говорильня на протяжении многих лет,ни совести,ни чести,как они смотрят в глаза черкащанам,до сих пор не могут призннаться куда замыкали деньги на закупку троллейбусов,от влечь народ,чтобы на МАЙДАН не ходили,что ли ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #31 вводит моду краснощокий 11.02.2014 17:34
Для того чтобы откатать пальчики, понадобится паспорт. Эта процедура называется дактилоскопичес кая регистрация.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #30 Алхимик 11.02.2014 16:24
Цитую бюджетники:
слушайте, жители азота, люди города. когда с паспортами вы толпами подписывались за спевучого ректора а потом - и голосовали так же, совесть не мучала, громадська рада не поджимала?! не? не помним?
Героев нужно знать в лицо, кто же конкретно готов принимать участие в обсуждении транспортной реформы, советовать б/у троллейбусы за 30 млн., проталкивать еле-дышащие пазики и много других интересных моментов.

Лиходькин и команда - тоже ведь будут? Или скажут, что папередники не папередили заранее?
помнится, при Одарыче затевали транспортную реформу, много денег на исследования вбухали, где результат? Что скажет пан Лиходькин?

По поводу бюджета - меньше бы играли в политику, больше времени было бы для работы с действительно важными для нас и города. Вы же даже не принимали участия в обсуждении и голосовании, покинули зал? или нет?

Правильно акценты раставлены!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Знаючий 11.02.2014 15:57
Тролі міськвиконкоміс ьки попрокидалися....
Привіт, віталік, здравствуй Юля, Як справи Вера.
Навчить хтось Наташу нормально коментити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Житель 11.02.2014 15:47
Цитую бюджетники:

1. Жуковська теж планувала купувати.
2. Транспртну реформу треба було починати ще минулого року. Гроші були. Куди ділись - невідомо. Білоусова, Дядченка - на н...ри
3. А ви той бюджет читали? 1 млн Воротніку, щоб сидів і чорнушку свою писав, 700 тис Маліщук на %, ..... тучу бабла на незрозумілі програми і незрозумілі видатки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 Александр 11.02.2014 15:28
Белоусову когда идет на роботу нужно брать с собой м...зги, при нем .... . в городе развели такой ср...ч, что пройти по тротуару невозможно, даже при Олейнике такого бардака не было.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 Черкассы 11.02.2014 14:53
Я одного не пойму, главного. Кому нужна эта реформа? Белоусову, Жуковской, Одаричу? Меня все устраивает. Маршрутки, цены, частота движения. Видел и намного хуже. Господам надо переделить рынок, получить откаты, подписать контракты с производителями "на выгодных условиях"? Сто раз уже убеждались: каждая "реформа" - это очередная ****.