На завтрашньому засіданні сесії Черкаської міської ради депутати можуть затвердити заступником міського голови Сергія Айсінова. Відповідне питання є в переліку завтрашнього денного засідання.

Проект рішення щодо затвердження Айсінова вносить секретар міської ради, в. о. міського голови Віктор Білоусов.

Сергій Айсінов може стати заступником «із питань діяльності виконавчих органів ради та членом виконавчого комітету».

За інформацією «Нової Доби», у 2008 році Айсінов очолював меблеву фірму «Ортіс», будівельне підприємство НВП «Порив», а також був головним редактором популярних газет «Уют» і дитячої «Задаваки».

Також Айсінов – колишній депутат Черкаської обласної ради від Соціалістичної партії України.

Крім того, він очолював департамент будівництва та архітектури Черкаської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що 31 січня депутати Черкаської міської ради проголосували за дострокове припинення повноважень заступника міського голови Черкас з питань діяльності виконавчих органів влади Павла Карася.

реклама

Коментарі  

 
-2 #14 Фугас 18.02.2014 08:21
Александр-13, "хороший человек" - это не профессия. Он кто - опытный управленец, антикризисный мэнеджер, большой спец по коммуналке? Такой же Карась, но близкого Белоусову цвета. Если бы в замы взяли, например, Космину - я б поверил, что Белоусов начинает думать. А вот "Уют" от такого назначения точно выиграет ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Александр 17.02.2014 22:00
Цитую Сима:
Правильно называть "Уют" не газетой, а сборником перепечаток из различных газет и журналов типа "Космополитен" и др. Это типа создать газету и лепить в нее по одной статье из всех что есть по Украине и не только. Это даже не плагиат. Интересно, как обстоит дело з защитой авторских прав или бесплатно и безбожно в..р**т статьи и рецепты?

А Вы попробуйте создать что-то подобное, пускай даже брать материалы из других газет. Но сделайте так чтобы такому количеству людей это было интерестно. А потом рассуждайте. Легче всего рассуждать на диване ;-)
А человек этот очень хороший и достоин даже большего чем заместитель. Погуглите, походите по больницам практически в каждой есть подяки этому человеку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 микроскоп громады 17.02.2014 15:49
Цитую Дід Трохим:
Дивуюся я таким людям. Як і Білоусов, мав добре ім’я, повагу, не стидно було людям в очі дивитися. Раз - і фсьо-о-о....

Не поклоняйся слепо кому, чему-либо, как идолу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 Дід Трохим 17.02.2014 14:31
Дивуюся я таким людям. Як і Білоусов, мав добре ім’я, повагу, не стидно було людям в очі дивитися. Раз - і фсьо-о-о....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Нестор Іванович 17.02.2014 14:30
Цитую про борьбу с коррупцией:
Весь депутатский корпус знает, что этот человек бизнесом завязан в схемах, в т.ч. и бюджете города. Хотя как человек, он неплохой.


Непогана людина це не професія. А якщо серйозно, то мені щось слабко віриться що *ерой порядну людину в халуї до себе допустить, та і попереднє членство в соцпартії характерезує не найкраще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 про борьбу с коррупцией 17.02.2014 13:56
Весь депутатский корпус знает, что этот человек бизнесом завязан в схемах, в т.ч. и бюджете города. Хотя как человек, он неплохой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 ПОЛЯК 17.02.2014 13:53
Цитую Удар:
Людина, чиї фірми вигравали тендера на купу будівництв Тулуба. Тепер ця людина дер..банитиме міський бюджет. А враховуючи, що там купа обєктів, куди Білоусов кидає гроші, то приходить не спеціаліст, а простий банальний дер..банщик

пАША, НЕ ВИДУМУЙ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Сима 17.02.2014 13:52
Цитую Олександрович:
Газета «Уют», яку він очолює – дуже непогана, цікава як на мене, з великим тиражем. Людина він серйозна, відповідальна. Здається мені буде нормальним замом.

Правильно называть "Уют" не газетой, а сборником перепечаток из различных газет и журналов типа "Космополитен" и др. Это типа создать газету и лепить в нее по одной статье из всех что есть по Украине и не только. Это даже не плагиат. Интересно, как обстоит дело з защитой авторских прав или бесплатно и безбожно в..р**т статьи и рецепты?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Удар 17.02.2014 13:22
Людина, чиї фірми вигравали тендера на купу будівництв Тулуба. Тепер ця людина дер..банитиме міський бюджет. А враховуючи, що там купа обєктів, куди Білоусов кидає гроші, то приходить не спеціаліст, а простий банальний дер..банщик
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Олександрович 17.02.2014 13:18
Газета «Уют», яку він очолює – дуже непогана, цікава як на мене, з великим тиражем. Людина він серйозна, відповідальна. Здається мені буде нормальним замом.