реклама
Sucurity Police

реклама

Щойно депутати Черкаської міської ради проголосували за дострокове припинення повноважень заступника міського голови Черкас з питань діяльності виконавчих органів влади Павла Карася, передає кореспондент «Прочерку».


Перед тим, як поставити питання про припинення повноважень Павла Миколайовича на голосування, в.о. міського голови Білоусов попередив, що проект рішення був готовий місяць тому, і не пов’язаний з будь-якими подіями. Крім того, Віктор Федорович запропонував висловитися усіх охочих з цього питання.

Депутат Черкаської міської ради Валентин Орел, який ще в грудні заявив про недоцільність перебування на посаді Павла Карася, пригадав різкі висловлювання заступника мера про комуністів під час мітингу на Соборній площі і навіть навів цитату.

«Принцип брехати в очі – це принцип Комуністичної партії. Комуністи з 1917 року прокидалися щодня і брехали. Вони продовжують брехати й зараз. Комуністична зараза, яка бреше з ранку до ночі, робить те, що ми так живемо. Поки вони не підуть з посад, поки вони, вибачте, не вимруть, нічого в країні не зміниться. Ми їх повинні усунути від усіх посад. Ми повинні забезпечити, щоб їх не стало. Це називається люстрація», – зачитав Валентин Орел цитату Павла Миколайовича під сміх колег.

Згадали і слова пана Карася в студії Черкаської ОДТРК «Рось» (тоді чиновник назвав «гів**м» депутата обласної ради від Комуністичної партії Івана Костогриза, – ред.).

За словами начальника юридичного відділу Володимира Шабанова, «Павло Карась негарно висловився, і це вже один факт на підтвердження того, що це є порушенням присяги державного службовця».

Натомість депутатку Тамару Вороніну зацікавило, чи не буде будь-яких позовів з боку Павла Миколайовича, враховуючи те, що він зараз перебуває на лікарняному.

Юрист запевнив, що на виплату коштів, що предбачені для осіб, які перебувають на лікарняному, це не вплине. Дозволяє спеціальний закон і звільнення заступника міського голови без його присутності.

Відтак за припинення повноважень Павла Карася проголосував 31 депутат, утрималося двоє.

Звільнили депутати 32 голосами «за» і члена виконавчого комітету Анатолія Бондаренка. Таку ж кількість голосів набрала відставка керуючого справами Черкаського міськвиконкому Валерія Герасименка.

реклама

Коментарі  

 
+2 #32 глядач 03.02.2014 09:41
нарешті запах карася почули у міскраді
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #31 Андрій 01.02.2014 20:02
Як же Карась любить владу, як він за неї чіпляється. Головна його мета - влада, решта маска. А Білоусов - молодчина: таки довів справу до логічного завершення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 Почую кожного 01.02.2014 19:32
Цитую Ковпак:
Цитую Почую кожного:
Помиляєтесь. Не всі громадяни України двомовні: багато росіян, які живуть в Україні десятиліттями, так і вивчили українську мову. Бо їм це западло.

Ви давно були на євромайдані у Києві? так там кожен другий (якщо не кожен перший) спілкується виключно російською мовою. і при цьому має нахабство називати себе українцем

Помиляєтесь, я не проти того, що б люди спілкувались російською мовою. Я проти того, що люди, які є громадянами України і живуть в Україні давно, не знають державну мову. Тому скажу таким росіянам: якщо хочете двомовності, вивчіть українську. А всім, хто бореться за нашу і вашу свободу на майданах, якими б мовами вони б не говорили - Слава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #29 Ковпак 01.02.2014 14:01
Цитую Почую кожного:
Помиляєтесь. Не всі громадяни України двомовні: багато росіян, які живуть в Україні десятиліттями, так і вивчили українську мову. Бо їм це западло.

Ви давно були на євромайдані у Києві? так там кожен другий (якщо не кожен перший) спілкується виключно російською мовою. і при цьому має нахабство називати себе українцем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 Глоба 01.02.2014 10:27
Цитую Мефодій:
Відтак за припинення повноважень Павла Карася проголосував 31 депутат - бачу велике переселення, хороші місця для когось відкрили))))

Мамалыга, Мамалыга на черзі .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Почую кожного 01.02.2014 10:00
Цитую yazon din alt:
Цитую Ковпак:
Цитую Vera:
Но те, кто его сегодня убрали, прекрасно понимают, что он вернется после победы народа, а вот им будет ... в тю....ах)))

а ведь эта "победа" народа для вас может оказаться пирровой. вас вполне могут люстрировать как русскоговорящую . не боитесь? ;-)

Во первых, в Украине почти НЕТ русско- и украинско- говорящих - за исключением отдельных забитых сёл, ВСЕ граждане Украны - ДВУЯЗЫЧНЫ. Кроме тех, кто из идологических смоображений изображает сеябя и...том. Или и...тов вроде Азірова. Во-вторых ,а хто твоей ПРодажной ... обещал, шо .... ненавидят только националисты?

Помиляєтесь. Не всі громадяни України двомовні: багато росіян, які живуть в Україні десятиліттями, так і вивчили українську мову. Бо їм це западло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #26 Классика советского кино 01.02.2014 09:37
Бил, Без и Ром. - Трус, Балбес и Бывалый.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #25 Віктор 31.01.2014 22:53
А що Карась про Компартію сказав не так? ЦЕ ще дуже толерантно про вічно вчорашніх!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 без иронии 31.01.2014 22:24
Цитую habibi:
Шабанов не підписався,а Білоусова підставив! :eek:

адвокат "делает" клиента
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 Мефодій 31.01.2014 22:19
Відтак за припинення повноважень Павла Карася проголосував 31 депутат - бачу велике переселення, хороші місця для когось відкрили))))