реклама

реклама

Відтепер розвитком туристичної галузі, просуванням Черкас, як туристичної перлини, в Україні та світі, займатиметься депутат Черкаської міської ради, член депутатської групи «Черкащани», колишня соратниця екс-мера Черкас Сергія Одарича Тамара Вороніна. На початку березня розпорядженням в.о секретаря міської ради, в.о міського голови Черкас Віктора Білоусова її призначено директором КП «Туристично-інформаційний центр».

Тамара Вороніна спільно із колегою з фракції «Батьківщина» Святославом Вовкодавом, який днями також отримав посаду в мерії, не проголосувала за відставку секретаря міської ради Віктора Білоусова.  Вони відверто про це заявили під час голосування, показавши бюлетень.

КП «Туристично-інформаційний центр» після відставки міського голови Сергія Одарича очолив Володимир Мамалига. Єдине чим він запам’ятався – це намаганням об’єднати два комунальні підприємства «Туристично-інформаційний центра» та «Екологію». Останнє опікується сміттєзвалищем по вулиці Пацаєва. Однак депутати міської ради не дозволили це зробити. Володимир Мамалига пропрацював директором туристичного підприємства трохи більше місяця. Після чого звільнився і нині працює в КП «Черкаська служба чистоти».

З березня КП «Туристично-інформаційний центр» очолила Тамара Вороніна. Це вже 22-ий депутат міської ради, який працює в мерії чи на комунальних підприємствах міста, інформує сайт ПВД.

реклама

Коментарі  

 
+9 #12 Микола 12.03.2014 15:35
Цитую Шпак:
Пані Вороніна якось раніше була пов`язана з туризмом? Допишіть, будь-ласка, хоча б в коментарях, якщо в тексті новини цього немає.

Була! Вона кілька раз їздила в Драбів. Круїз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Makar 12.03.2014 15:20
В освіті накерувалась,те пер шугатиме туризм! Кінець туризму!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 траляля-траляля 12.03.2014 14:45
Смотрю на Черкассы - и радуюсь. в каком еще городе на мэра претендует р....вист, должности отгребают дилетанты и пристосуванци, люди без знаний, чести, ума и совести. Вот она - люстрация, вот он Майдан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Заріна 12.03.2014 14:00
Пані Вороніна Т.- кредитори на Вас чекають, нас багато, і борги КП ТІЦ за надання різноманітних послуг нікуди не подівались, будемо надіятися на те, що Ви вирішите питання з боргами, а їх приблизно 120 тис. грн.!!! Якщо питання не буде вирішено, тоді......прикро..будуть суди з компенсаціями та пенею
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 стабилизец 12.03.2014 13:19
Да, у этой пани собственный туристический бизнес. Одним словом, запустили кота в голубятню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Фром 12.03.2014 13:08
И конечно же группа "Черкащане". Вот уж кладезь кадров во власть. Прям как Партия регионов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 незнайка 12.03.2014 12:20
Будет теперь кому загрантуристов водить по центру восьмериками вокруг Ямы Драмтеатровской Экс-азотовский аппаратчик оказался на это НЕЗДИБНЫМ Тута нада НАУКОВЭЦЬ-НАРОДНЫЙ ИЗБРАННИЦА Это Вам не три струны
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Шпак 12.03.2014 12:14
Пані Вороніна якось раніше була пов`язана з туризмом? Допишіть, будь-ласка, хоча б в коментарях, якщо в тексті новини цього немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Дід Трохим 12.03.2014 12:06
Люди добрі, ну поясніть мені дрімучому, яким боком чи вобше яким місцем Вороніна до туризму? Навіщо все це треба було, якщо нічого не змінилося? Скоротіть цю посаду, не тринькайте гроші, нема ніякого туризму в Черкасах аж скільки, щоб під нього КП створювать! Коли ж ви вже понажираєтеся... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Скептик 12.03.2014 12:03
Бог мой, как все просто: не проголосовали за отставку, показали в камеру бюлетени как доказательство, получите должности! А что, собственно, изменилось с того момента, когда Тулуб раздавал должности за отставку Одарича? Белоусов ничем не лучше Тулуба. Пусть идет уже на печь, хватит гробить город.