реклама

реклама

Від сьогодні депутата Черкаської міської ради від «Батьківщини» Святослава Вовкодава призначено начальника відділу «Оперативна служба». Про це йдеться в розпорядженні в. о. міського голови Віктора Білоусова.

«Призначити Вовкодава Святослава Володимировича з 06.03.2014 на посаду начальника відділу «Оперативна служба», як такого, що зарахований до кадрового резерву, в порядку переведення з посади радника міського голови патронатної служби міського голови департаменту організаційного забезпечення», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що спецперевірку Вовкодав проходив ще в жовтні минулого року.

Під час виборів до Верховної Ради депутат у «Фейсбуці» критикував єдиного кандидата від опозиції по 194 ВО Миколу Булатецького. Тоді екс-мер Черкас, лідер Партії вільних демократів Сергій Одарич припустив, що так Вовкодав «відпрацьовує майбутню посаду».

«Пішло «відпрацювання» посади... Прогин Тулубом зарахований», – відреагував Сергій Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+8 #14 Черкащанка1 07.03.2014 15:17
Цитую Сергій з Кривалівки:
Прочерку, до чого ці безкінечні коментарі черкаських подій від екс-"мера" С.Одарича?... Він, взагалі. хто - пророк, оракул, черкаський цадик на кшалт уманського Нахмана?!...

А воно ж думає що повернеться на посаду міського голови.Як оце бездарря всим надоїло. Од*рич не може ж без посади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Сергій з Кривалівки 07.03.2014 12:09
Прочерку, до чого ці безкінечні коментарі черкаських подій від екс-"мера" С.Одарича?... Він, взагалі. хто - пророк, оракул, черкаський цадик на кшалт уманського Нахмана?!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Скептик 07.03.2014 09:56
Белоусов, как не стыдно продолжать устраивать депутатов на должности?! Мало сейчас об этом говорят, что ли? И куда ж революция смотрит? Или снова двойные стандарты?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Нестор Іванович 07.03.2014 09:42
З такими призначеннями стає очевидно, що місцева батьківщина і ПеР.....ни одна кодла, потрібно гнати їх паршивою мітлою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 олексій 07.03.2014 01:22
Я знаю, що Святослав Вовкодав порядн людина, в своєму окрузі де його обирали довів сваєю роботою та ставленням до людей, що такого депутата можна поважати. Будучи депутатом від Батьківщини не крав в корупційних схемах Одарича-Бродського участі не брав а навпаки всіляко їм протидіяв. Звичайно така поведінка не подобається ВДешнікам та ПРщикам, котрі тут пишуть всякі пакості. Людина пенсіонер, міг би взагалі не працювати, але за щось вболіває, щось робить на відміну від інших. То чого ж йому злословити, нехай працює, приносить користь нашому місту, такі вчинки потрібно заохочувати а не ставити палки вколеса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Депутат 06.03.2014 21:45
Шк..ра продажна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Микола 06.03.2014 21:44
Який в .... опозиціонер? Він відкрито голосував за Білоусова разом з Вороніною. Тепер черга працевлаштовува ти Вороніну, посада директора КП на підході.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Marta 06.03.2014 21:32
ВОВКОДАВ,ТИ В ЧЕРКАСАХ НАЗАВЖДИ ЛИШИШСЯ ТИМ,ЩО ВКРАВ ВУЛИЦЮ У НЕБЕСНОЇ СОТНІ,НАЗАВЖДИ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Marta 06.03.2014 21:30
ДЕ ТА МІТЛА,ЩО ІХ ВИМЕТЕ,ДЕ..???БАРАХЛО ОДНЕ СИДИТЬ..ХТО, ТА ЗА ЯКИМ ПРИЗНАКОМ ЦИХ ІНДИВІДУМІВ В СПИСКИ ПОНАБИРАВ?У МИНУЛИХ ЗРОЗУМІЛО,МІЛІЦ ІЯ,КАРТОТЕКА І ПО СПИСКАМ,А ЦИХ ДЕ ВІДКОПУВАЛИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 ось так 06.03.2014 19:35
та він читати навіть не вміє.....сьогодні на сесії бекав мекав своє ж звернення))))оц е зміни, з такими кадрами нам світе *опа, а не Європа