реклама

реклама

Несподіваних суперників на виборах міського голови Черкас екс-мер Сергій Одарич не бачить, проте допускає. Про це він сказав, відповідаючи на запитання «Прочерку».

При цьому Сергій Одарич запевнив, що до виборів вже готується.

– У мене взагалі принцип такий, що до виборів треба бути готовим завжди, – сказав він.

Однак, за його словами, вибори міського голови нічого не вирішать. Мовляв, одночасно треба проводити і вибори до міськради.

Варто зауважити, що такої ж думки і члени черкаської народної ради. Як повідомляв учора на мітингу в Черкасах активіст автомайдану Руслан Зоря, до Верховної Ради готують подання щодо перевиборів міськради.

Нагадаємо, раніше ВРУ призначила вибори міського голови Черкас на 25 травня.

Черкаські експерти у коментарях «Прочерку» зауважували, що за крісло міського голови може боротися «стандартний набір кандидатів»: Одарич, Білоусов, Радуцький, Мамалига, Чернявський, Булатецький, Бондаренко, Жуковська тощо…

реклама

Коментарі  

 
+3 #33 Сергій з Кривалівки 19.03.2014 17:46
"Володимир Шабанов нагадав Одаричу, що напередодні виборів "мера" його шанси "на кіче чалитися" дуже високі.... http://hrogolovne.ck.ua/archives/7646
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #32 ЛеБурже 19.03.2014 16:21
Уважаемый Васо! По поводу предоствления каких либо фактов именно Вам во-первых не вижу ни какого смысла, во-вторых если вы регулярно читаете прочерк и оставляете коментарии то могли бы и заметить что информация о написанном мною на этом же сайте подымалась неоднократно в том числе и в отношении генерального плана города.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #31 Черкащанка 18.03.2014 20:33
Черкасам непотрібно ні Одурича ні Радуцького вже бачили їхню роботу.Аби тільки собі набити кармани.Нехай ідуть уже на відпочинок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #30 федор принципиальный 18.03.2014 10:00
никак не нажрется,нав....ванного не хватает что ли ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #29 люди 17.03.2014 23:15
хватить вже Одарича!!вже був,бачили!!!!..спасибі більше не треба!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #28 Васо 17.03.2014 18:12
Цитую ЛеБурже:
Цитую Васо:
Цитую ЛеБурже:
[quote name="Марта"][quote name="Пшонка"]Тойхто, який там один раз, Одирич трохи не добув другий термін, не дали! І де межа цинізму та нахабства у цієї людини - знову пхається?!

.

Извени в правоохранитель ных органах не состою и от властьимущих в сторонке поэтому документов к сожалению нет. По поводу ген плана посмотри выступление Савина на трц Викка, а по поводу всего остального включай заседания виконкома или рады на сайте гор совета и будет тебе счастье ;-)

Ле бурже, а кто такой Савин??? Это первое, и второе, если нет подтвердающих фактов, то на более чем треп бабки на базаре Ваше словоблудие не похоже. Вот так. )
Третье, я и так счастлив, чего и Вам желаю!
И последнее, любой уважающий себя человек, обращается к незнакомцу на Вы. )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #27 Ура? 17.03.2014 18:06
До выбирались! Получите опять Одарыча! Так и будете митинговать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 ЛеБурже 17.03.2014 17:41
Цитую Знаючий:
Цитую ЛеБурже:


.

Готов совсем согласится, но есть одно но! У Сергея Олеговича интерес к дорогам проснулся когда заводик получил. Троллейбуcы - это вроде подарок городу должен был быть? И нужны ли городу вообще эти троллейбусы? А то что землю Азоту продал, а потом деньги на асфальтный завод зашли - вполне вероятно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 ЛеБурже 17.03.2014 17:32
Цитую Васо:
Цитую ЛеБурже:
[quote name="Марта"][quote name="Пшонка"]Тойхто, який там один раз, Одирич трохи не добув другий термін, не дали! І де межа цинізму та нахабства у цієї людини - знову пхається?!

.

Извени в правоохранитель ных органах не состою и от властьимущих в сторонке поэтому документов к сожалению нет. По поводу ген плана посмотри выступление Савина на трц Викка, а по поводу всего остального включай заседания виконкома или рады на сайте гор совета и будет тебе счастье ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #24 Марта 17.03.2014 16:16
Цитую Знаючий:
Цитую ЛеБурже:


1. Найкращий завод в Україні. Оновили обладнання не за бюджетні кошти. Асфальт з Черкас їхав на ремонт доріг в Канів. В Черкасах дороги після такого асфальту не розвалилися.
2. Ремонт доріг вівся з 2007 року: розширення Гагаріна, Громова, Хрещатик, 2-го Українського фронту. Продовжувати?
3. Сама найкраща тема по тролейбусах була у Одарича. Якби не кічилася Жуковська і не тормозив Білоусов, тролейбуси б уже ходили містом.
4. Продав землю під Азотом за найдорожчими розцінками. За ці кошти зробив дороги.
5. Партієць той до Тулуба перебіг, де тепер буде - невідомо, але квітки на могилку його депутатської карєри покладуть)))) Вже скоро.

Зараз матюкнусь,то він побратим Жуковської чи ні?У мене сильна інтуітивна неприязнь до ціеї пані.