реклама

реклама

Пафосними промовами, читанням віршів та виконанням гімнів супроводжувалися сьогоднішні черкаські урочистості з нагоди підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС.

 

Святкування відбулося у старому доброму форматі літературно-мистецького свята. На сходах біля Будинку рад було виставлено прапори України і Європейського Союзу. Тут-таки стояли хлопці у вишиванках та шароварах і дівчата у віночках. Піснеспіви виконував хор. Звучали натхненні слова про перемогу Майдану й подвиг Небесної Сотні. Перше слово, як вимагає жанр, було «надане молоді».


Із більш змістовними промовами виступили голова обласної ради Валентина Коваленко (яка, між іншим, оголосила й хвилину мовчання за загиблими на Майдані) і голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, який пообіцяв, що нинішня влада не повторюватиме помилок попередніх влад.


Про те, у чому саме полягає угода про асоціацію, і які саме переваги вона дає Україні, сказано нічого не було.

Прапори України і ЄС відтепер прикрашатимуть приміщення обласної ради.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #20 будячок 24.03.2014 17:08
пес Сірко похмуро йшов майданом, на думці було одне: знову гасликами накормлять, ночувати ніде буде та й ще під-зад як пить піддадуть - морди одні й ті ж самі... ехе-хе-хее..як було життя собаче - таким, мабуть, і залшиться (див. фото 4) :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 Max 22.03.2014 17:22
не зрозуміло з чим пов'язане святкування .. це все одно, що перед виходом на роботу виголошувати пролетарські гасла, читати вірші, заспівати гімн, а потім вдягнути робу і йти на будівництво працювати.. чи може наші керівники думають, що європа прийде і сама тут порядок наведе, бо ми з нею асоціацію підписали, а тому вже святкують?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 123 22.03.2014 09:09
Це рівень Коваленко- "літературні читання"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 Раболєпіє 22.03.2014 08:50
Цитую Кака була, кака є:
Проїдив мимо, аж попирхнуся коли побачив на порозі ОДА флешмоб в стилі аля-Тулуб.

Цитую Черкаський люд:
Боже, збережи Україну від дурнів.

Цитую Булоб...:
Було б що празднувать. Краще економічний стан піднімайте. Чим ф-ней займатися.

Цитую Oculus Rift:
Туземцы в ожидании стеклянных бус.

Цитую Makar:
Совдепія ще довго триматиметься в наших головах.Треба нашим керманичам трохи поїздити по світу,та глянути,як це робиться у людей))))

Цитую Комедія:
Комедія,цирк ... .Той хто носив долю Тулубу тепер святкує Євроасоціацію.

Цитую Дід Трохим:
Та й знято по-радянськи :lol:


Коментатори мають рацію, було враження, що на ганку перед Тулубом вигиналися ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Не сталося як гадалося 22.03.2014 03:05
Прочитайте що розумні люди пишуть з приводу.

Сегодня мы похоронили украинскую евроинтеграцию - политолог
http://gazeta.ua/ru/articles/politics/_segodnya-my-pohoronili-ukrainskuyu-evrointegraciyu-politolog/548462
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #15 нуну 22.03.2014 00:29
А вам і пані Зіна - корупціонерка? Чи так хочеться "прєдано" бігать?
Цитую 911:
Ленин умер, но дело его (радянська бюрократія) живет.


Це точно.... словами класика: розруха починається в головах... Ви ж подивіться, які зарплати в управлінні культури, класний і креативний сценарист туди точно не піде, то й результат такий. Всі хочуть керувати, а в цей час немає кому працювати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Кака була, кака є 21.03.2014 23:23
Проїдив мимо, аж попихнуся коли побачив на порозі ОДА флешмоб в стилі аля-Тулуб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 911 21.03.2014 21:10
Ленин умер, но дело его (радянська бюрократія) живет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #12 Черкаський люд 21.03.2014 20:18
Боже, збережи Україну від дурнів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Провінція 21.03.2014 19:19
Цитую 22:
А ПАНІ ЗІНА ЯКА БІЛЯ ТУЛУБА ЯК ....... БІГАЛА "ПРЄДАНА" ВЖЕ БІЛЯ ТКАЧЕНКА, МИ ЗА ЦЕ БОРОЛИСЯ!!!!!

А вам і пані Зіна - корупціонерка? Чи так хочеться "прєдано" бігать?