реклама Делікат

«Виникла спільна думка – зібрати ще один «караван» гуманітарної допомоги для наших військових які стоять на кордонах. На цей раз ми вже чітко знаємо що саме необхідно нашим військовим, – пише на своїй сторінці у ФБ Руслан Зоря, один з координаторів автомайдану в Черкасах. – Отже, надаю перелік найнеобхідніших речей:
– «розгрузка» (жилет), можна вживаний, але краще імпортний – 30 шт
– термобілизна (універсальний розмір) – 30 к-тів
– тушонка та згущене молоко (жерстяна банка) – багато)))
– разовий посуд (глибокий та мілкий) – багато
– «Балаклава» (маска на обличчя) – багато
– картки поповнення Київстар, МТС, Life -по можливості.

Звичайно для цього нобхідно залучати допомогу. Пропонуємо проявити ініціативу і звертаємось до тих, хто має бажання і трохи часу».

Нижче подаємо контакти:
(0472) 32 96 36
(098) 793 99 83
Людмила

РАХУНОК: 5211527302799230 А-Банк, Красюк
(067) 750 26 06 Наталя

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #8 Микола Кудрявцев 03.04.2014 09:54
Цитую Кудрявцеву:
Я вважаю себе активістом Майдану, але не використовую це в корисних цілях, якщо треба зустрітися, будь ласка, де і коли.

Хто кого використовує це в корисних цілях ? Приходьте з фактами на Шевченка, 245, зустріньтеся з представниками Автомайдану, вискажіть конкретні претензії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Цензор 02.04.2014 23:26
Цитую Микола Кудрявцев:
Цитую на Юга:
– «розгрузка» (жилет), можна вживаний, але краще імпортний – 30 шт, цікаве порівняння - "вживаний" і "імпортний", ну і не зрозуміло, для чого військовим балаклави, від кого їи ховатися. Чи не краще відправити одним бусом, а гроші прямо на рахунок тим же військовим. Але тоді Автомайдану не буде за що відвідати південні рубежі.

Може прийдіть і вискажіть ваші претензії напряму?


Ці зустрічі потрібні лише вам та одаричу. тож зустрічайтесь самі з собою та катайтесь далі з прапорцями, а нам працювати потрібно і до виборів готуватись, бо ще хтось із ваших знов до міськради пролізе. :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Кудрявцеву 02.04.2014 21:01
Я вважаю себе активістом Майдану, але не використовую це в корисних цілях, якщо треба зустрітися, будь ласка, де і коли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Все Данбасс 02.04.2014 16:57
Цитую Микола Кудрявцев:
Цитую на Юга:
– «розгрузка» (жилет), можна вживаний, але краще імпортний – 30 шт, цікаве порівняння - "вживаний" і "імпортний", ну і не зрозуміло, для чого військовим балаклави, від кого їи ховатися. Чи не краще відправити одним бусом, а гроші прямо на рахунок тим же військовим. Але тоді Автомайдану не буде за що відвідати південні рубежі.

Може прийдіть і вискажіть ваші претензії напряму?

Так Хмара на каждом углу это кричит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Микола Кудрявцев 02.04.2014 15:39
Цитую на Юга:
– «розгрузка» (жилет), можна вживаний, але краще імпортний – 30 шт, цікаве порівняння - "вживаний" і "імпортний", ну і не зрозуміло, для чого військовим балаклави, від кого їи ховатися. Чи не краще відправити одним бусом, а гроші прямо на рахунок тим же військовим. Але тоді Автомайдану не буде за що відвідати південні рубежі.

Може прийдіть і вискажіть ваші претензії напряму?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 на Юга 02.04.2014 14:11
– «розгрузка» (жилет), можна вживаний, але краще імпортний – 30 шт, цікаве порівняння - "вживаний" і "імпортний", ну і не зрозуміло, для чого військовим балаклави, від кого їи ховатися. Чи не краще відправити одним бусом, а гроші прямо на рахунок тим же військовим. Але тоді Автомайдану не буде за що відвідати південні рубежі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Цензор 02.04.2014 12:59
Не зрозуміло, навіщо легальним військовим балаклави? Може ще й обрізи та нунчаки доправити? Нещодавно наш автомайдан збирав гроші на купівлю колючого дроту для обнесення аеродрому "Бельбек", коли той вже був "обнесений" "зеленими чоловічками". :-?

Чи то вибори на носі, чи не має кому підказати, що допомогу можна відправити одним вантажним автомобілем, замість того, щоб спалювати недешевий бензин. Навіщо стільки пафосу? У повітрі повис стійкий запах Одарича, чи мені почулось? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Loki 02.04.2014 12:44
Побродить по миру это всегда хорошо!
"Ничего на свете лучше нету,
Чем бродить друзьям по белу свету.....
......................................
Наша крыша - небо голубое
Наше счастье - жить такой судьбою.
Наше счастье - жить такой судьбою." ))
А вот раньше помню, так пара братьев из черкасс тоже экспедиции снаряжала, совместно с майей быковой, на поиски "снежного человека"! Новые времена, новые поводы для финансирования "спільних думок". "Carpe diem"!! )).