Сьогодні колективу Головного управління Міндоходів Черкаської області офіційно представили виконувача обов`язків начальника Головного управління Володимира Коломійця. Близько 9-ї години ранку до приміщення черкаської податкової прийшли близько 200 підприємців, які вирішили підтримати призначення Коломійця, інформує сайт «Провінція».

Після завершення офіційної церемонії Коломієць вийшов до людей та почав відповідати на запитання. У цей час до приміщення податкової з боку вулиці Хрещатик організовано підійшла колона місцевої Самооборони. Вони спробували пройти до податкової, але на заваді самооборонівцям стали підприємці.

До рукопашної, на щастя, не дійшло. Кількох представників Самооборони запустили в податкову. Ті пройшли до приймальної Коломійця та висловили свої претензії до нього з приводу призначення.

За словами підприємців, з якими довелося поспілкуватися журналісту «Провінції», самооборонівці не дуже впевнено представляли, куди прийшли і чому їм треба протестувати проти призначення Коломійця.

реклама

Коментарі  

 
0 #22 Сергій Борисович 06.04.2014 07:05
Привіт з Марбельї. Вітаю Черкаси з призначенням гідного керівника. Революцію роблять - фанатики, а користуються - ПАДЛЄЦИ! І вам тогож бажаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Екси 06.04.2014 07:02
Цим призначенням одна людина буде задоволена - Тулуб Сергій Борисович!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Просто ПП 06.04.2014 07:00
Цей горе керівник практикував таку річ: організовував перевірки підприємств по заявам Мертвих заявників. Таким чином створював підстави в будь який час перевіряти будь кого. А далі вижимав ... А свою знану підопічну вдихнув у міськвиконком, щоб і там контролювати всі фінансові та економічні процеси - є така налоговичка зі стажем Гуріненко. Зараз буде Її пхати в міську налогову. І як той факт що Коломієць депутат обл. Ради і входив до Тулубівської коаліції. Він особисто вижимав з усіх підприємств міста на замовлення свого шефа - Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Туби дубину 05.04.2014 20:56
Цитую стабилизец:
А скажіть, на якій підставі призначено Коломійця. Він шо виграв конкурсний відбір, чи раніш не працював в податковій ...
Пидставы в наше время одни - родственные или дружеские связи. Начальником одного из отделов управления юстиции так же ВНЕЗАПНО стала Анжела Пустовар. Очевидно, родственница нашего главного милиционера.


Не звезди!!! Анжела отличный специалист и как человек просто прелесть!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Правдоруб 05.04.2014 12:06
Я не знаю кто был тот бизнес что пришел поздравлять эту мр......ь зато знаю массу предприятий к которым приходили упыри этого по....а на проверки и если ничего не находили то заявляли что у них план и или предприятие заплатит придуманый штраф или они будут сидеть со своей проверкой и будут блокировать работу пока руководители фирм не образумятся и не заплатят, а если чтото находили то сразу направляли к начальству решать вопросы за 10-20 процентов от суммы штрафа плюс план. Этого по.....а теперь отсюда можна будет убрать только как януковича - сам не уйдет! Народ начинаем объединятся и готовится пока эта сво.....ь не успела набедокурить снова. Хватит кормить эту м.азь! Бойко был первым, коломиец следующий потом бинусов. Если мы это спустим - вернемся туда где и были до майдана!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 стабилизец 05.04.2014 07:08
А скажіть, на якій підставі призначено Коломійця. Він шо виграв конкурсний відбір, чи раніш не працював в податковій ...
Пидставы в наше время одни - родственные или дружеские связи. Начальником одного из отделов управления юстиции так же ВНЕЗАПНО стала Анжела Пустовар. Очевидно, родственница нашего главного милиционера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Скептик 05.04.2014 00:51
Цитую Ніка:
Непрофесійний журналіст Борисов написав статейку, бо чув дзвін та не зна, де він. А Прочерк швиденько і передрукував. Ви скажіть де взялися зранку підприємці під будівлею? їм нема що робити, так???? :o

А що - всі ж знають, що підприємці дуже люблять і поважають податкову, от і прийшли поздоровляти і підтримувати податківця нового :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 VASYA 04.04.2014 23:15
Дежавю!!! Ця людина, в 2004р виганяла людей на підтримку Януковича!!! І взагалі він ,максимум , заслуговує на посаду ЗАВФЕРМИ в своєму рідному КОЛГОСПІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Правда 04.04.2014 23:10
Кажуть, - в 2004-2005р.р. Коломієць В.В. примусово виганяв співробітників податкової інспекції на участь у мітингу за Партію Регіонів (можна перевірити, опитавши податківців).
Певний час (2008-2009рр.) працював у приватній (напів-бандитській) структурі Кіровоградскьої області - про це жодного згадування у його біографіїї!
Наукову ступінь купив за гроші..
Підтримував політику Тулуба!
Геть такого керівника з Черкащини!!! Де ж правда?!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Виктор 04.04.2014 22:37
Цитую Черкащанин:
А скажіть, на якій підставі призначено Коломійця. Він шо виграв конкурсний відбір, чи раніш не працював в податковій та є профі в бізнесі з європейською освітою. Мабудь ні!!!!! Жах та сором. Коломійцю не місце на цій посаді, він вже працював в Черкасах.Проведіть громадські слухання з люстраційним комітетом та бізнесом, а вже потім призначайте. Послухайте, що люди скажуть. Як приклад, призначення та звільнення нач. обл. міліції Бойка. І з Коломійцем треба також.

Цікавий колектив підбирається в Черкасах - Ткаченко, Коломієць, десь позаду маячить ще один бувший персонаж Черевко, який не проти очолити облраду.Уявляю, як вони дякують Майжану...