реклама

реклама

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко прибуде на Черкащину 13 квітня. Про це розповів голова обласної організації партії Анатолій Бондаренко на прес-конференції, повідомляє кореспондент «Прочерку».

 

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко відвідає Черкащину 13 квітня для вшанування борців Холодноярської республіки.

До того ж, як зазначив Бондаренко, Тимошенко також прибуде в Черкаси та відвідає деякі села.

Перший візит у межах виборчої кампанії також відбудеться на Черкащині.

Нагадаємо, що останній візит Юлії Тимошенко перед ув’язненням відбувся 9 березня 2011 року на Черкащину в село Моринці.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #14 будячок 08.04.2014 12:39
А ты давай, Юля, бухти нам, как космические корабли бороздят большой театр...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Фугас 08.04.2014 09:49
Не, ну если одному шапок хватило шоб президентом стать, то че б миллиардов мало было? А Лазаренко - премьером.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Ігор Петрович 08.04.2014 09:36
Цитую Олександрович:
Ми такі раді, аж підскакуєм. Хоча, якщо замінить голову обл. організації Батьківщина Бондаренка - то будь-ласка. Хоч одне добре діло буде.

Дійсно, після заборони грального бізнесу, це була б її друга добра справа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 cnfhsq 08.04.2014 01:41
как троли од...рича активизировалис ь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Черкаський люд 07.04.2014 23:41
ТИМОШЕННИЦА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 ув 07.04.2014 23:37
Цитую ТИМОШЕНКО-ЗРАДА:
А ЇЇ ХТОСЬ ЗВАВ???

А Вас хтось питав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Олександрович 07.04.2014 20:23
Ми такі раді, аж підскакуєм. Хоча, якщо замінить голову обл. організації Батьківщина Бондаренка - то будь-ласка. Хоч одне добре діло буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Україна 07.04.2014 20:15
А що ця аф...ристка забула на Черкащині?Як за голосами любонька,то зря,твій потяг ту-ту,а дурний БЮТ поховав себе під її уламками..Ти дорогенька узурпувала не тільки партію,ти узурпувала владу,нам другий Яник без потреби..М...рду підтягнула,пові тря нюхнула,і певно з друзями ПР назад,в "Качанівку", з бютовською командою,ти їх підставила,і вони тебе вигораживать не будуть..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 ТИМОШЕНКО-ЗРАДА 07.04.2014 17:58
А ЇЇ ХТОСЬ ЗВАВ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 007 07.04.2014 17:45
Юля Володимирівна, ми Вас і так знаємо, так що прохання не їдьте до нас. І без Вас область якось проживе, а з Вашою допомогою нам точно каюк. :lol: