реклама

реклама

фото - Прес-служба Президента України

фото - Прес-служба Президента України

Президент України Віктор Янукович в ході короткої прес-конференції для журналістів після відвідин Навчального центру Держприкордонслужби відповів на питання про рівень розвитку  Черкаської області, яку він відвідує вже вдруге за останній місяць.

Віктор Федорович міг відзначити досягнення черкаського губернатора Сергія Тулуба, але цього не зробив:

- Черкащина займає 14-те місце по соціально-економічним показникам серед регіонів України, - сказав Віктор Янукович. – За останній рік вона трохи піднялась угору, але ще дуже багато роботи. Але це залежить сьогодні від місцевої влади всіх рівнів і, безумовно, від громадськості. Бо той шлях, на який стала Україна – системних перетворень і модернізації держави – потребує об’єднання зусиль всіх політичних сил і суспільства. І розуміння того, що якщо ми не наведемо лад на своїй землі, то за нас це ніхто не зробить. Тому на Черкащині, я переконаний, буде зростати кількість прихильників, щоб разом робити одну справу і будувати спільну країну і піднімати рівень життя людей.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 СтаКанов 26.05.2011 11:13
Енциклопедію "Історія міст і сіл УРСР" - в руки і читай про успіхи і позиції області у соцзмаганнях. Лук"янець - і то на втричі вищому рівні показники тримав, поки його Льошенко не підставив. Черевко очі мозолить? То згадай, що при ньому відкрився мегапотужний "Богдан" і декілька заводів по переробці сільгосппродукц ії. А той самий "Фрезеніус"? Він відкритий при Черевкові і вже діяв майже рік на той момент, коли його спочатку ганебно "відкрили" вдруге, а потім прикрили, зганьбивши Україну перед німецькими інвесторами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Було б смішно 26.05.2011 08:53
Цитую Не смішно:
п"ять років піарились помаранчеві,
коли "освоювали" бюджетні кошти

Насмішив(ла), хоч і підписуєшся "Не смішно" :lol: А твої кумири не "освоюють" бюджетні кошти! І десятки мільйонів гривень, які вбухуються у вертолітну площадку для одного Я.- це, звичайно, набагато благородніша штука, аніж "Підкова" для потенційних сотень тисяч туристів! І цинічне кивання на попередеників за умови провальнї сучасної економіки - це вже точно не смішно! Як і 14-е місце області у рейтингу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Констатирую факты 26.05.2011 08:48
Цитую Не смішно:
"першими місцями в подібних рейтингах" п"ять років піарились помаранчеві,
коли "освоювали" бюджетні кошти і благодійні внески Золотої Підкови, але
рейтинги на виборах підтвердити так і не змогли.

Да сколько вы еще кивать на "помаранчевых" будете?! Юзайте учебники - читайте, как область, возглавляемая Лутаком, была в постоянных лидерах еще при "Совке"! Да и про помаранчевых, при всех ихних минусах, нечего лапшу вешать. Каими были обороты "Богдана" при них и где он оказался при политике угнетения от "бело-голубых"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 vik 25.05.2011 21:04
Цитую Детектор:
Цитую Не смішно:
Президент України останнім часом взагалі чиновників не хвалить,
а 14-е місце серед регіонів України, все ж таки не 22-е місце.

Це ж яким узагалі ***** треба було б бути, щоб Черкащину, яка завжди, в усі часи була на перших позиціях у подібних рейтингах, загнати на 22-е місце! Ще трохи - і "Янукович" таки "похвалить" його за 14-е місце. А потім дожене - і ще раз "похвалить".

ЦІКАВО коли ж це Черкащина займала перші місця. Чи не при Черевку часом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Не смішно 25.05.2011 17:36
Детектор, не так емоційно, це по-перше. А по-друге - і це головне,
"першими місцями в подібних рейтингах" п"ять років піарились помаранчеві,
коли "освоювали" бюджетні кошти і благодійні внески Золотої Підкови, але
рейтинги на виборах підтвердити так і не змогли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Детектор 25.05.2011 15:37
Цитую Не смішно:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Zemlyak 25.05.2011 14:26
Він жеж герой, нащо його хвалити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Не смішно 25.05.2011 14:25
Президент України останнім часом взагалі чиновників не хвалить,
а 14-е місце серед регіонів України, все ж таки не 22-е місце.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Sirko 25.05.2011 14:02
Да, їм справді, на наше щастя, ще багато треба зробить: опозиція жива і діє, народ обурений і готоаий до протестів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Смішно 25.05.2011 13:58
Тю! А коли за 14-е місце в рейтингу когось хвалили?!