реклама
Sucurity Police

реклама

Кандидат на посаду мера Черкас Євген Влізло готовий і надалі працювати винятково на посаді заступника губернатора Сергія Тулуба

Кандидат на посаду мера Черкас Євген Влізло готовий і надалі працювати винятково на посаді заступника губернатора Сергія Тулуба

Тема перебування на Черкащині Сергія Тулуба у кріслі голови облдержадміністрації порушувалася на чиновницькій нараді. І Сергій Борисович відверто зізнався, що йому… подобається працювати в області. Про це в коментарі «Прочерку» у четвер, 9 червня, в ході сесії Черкаської міськради повідомив заступник голови ОДА Євген Влізло.


– Якщо Сергія Борисовича візьмуть на підвищення в Київ, чи відчуваєте ви в собі сили очолити обласну державну адміністрацію?

– У нас є губернатор – Сергій Борисович Тулуб. Ми працюємо з одним губернатором. Я в його команді працюю і працюватиму.

– Це означає, що якщо вам скажуть очолити ОДА ви це зробите?

– На сьогоднішній день ми розмовляли на цю тему на нараді. Сергій Борисович готовий працювати… Йому подобається працювати в області. І ми його вважаємо своїм губернатором – справжнім і тим, що потрібен Черкащині. Тож ставити так питання навіть не доречно.

реклама

Коментарі  

 
+5 #15 Мойдодыр 20.06.2011 08:56
Так скатертиною дорога уже вам, не мучайте себе, ідіть звідси!Постійні коментарі прибульців навколо чемоданної теми це ознака чвансва і брезгливого відношення до місцеперебуванн я.
Ні в одній взаємоповажній, дружній родині, або колективі не грають в ігри в піду не піду.
Н-а-д-о-ї-л-и!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Мауглі 19.06.2011 16:01
Все як у індійській Казці Кіплінга.
Територію сірих вовків і чорних медведів зайняли рижі собаки на чолі з тигром Шерханом.
Із самого початку непрохані гості місцевих заспооювали меседжами: - А мы уйдем на север, а мы уйдем на север!
Чому?
Тому, що відчували кровну неприязнь і насторогу...
Чим скінчиться?
Аж казку і почитайте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 1234 12.06.2011 14:55
Цитую vik:
Сергію Борисовичу! Жителі Черкащини Вам вдячні , не звертайте уваги на ту критику , що лунае в Вашу адресу, точніше сказати не лунає , а дзяволить. ТАК ТРИМАТИ!!!
:P :P :P :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 Черкашанин 11.06.2011 17:30
Цитую vik:
Читаючи Ваші коментарі, так і хочеться запитатати Попередні 5 років вам жилось краще?


Приємніше, тому що породжено та насаджуються нечистоплотні взаємовідносини .
Тому і сприймають як окупантів, з усіма послідуючими наслідками.
Шановна vik, Ви що не бачите, що Його вже не модно стало восхваляти, навіть серед лизоблюдів. І не тому, що язик "устал".
Просто не модно...
А може і політично безперспективно .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 ФПУ 11.06.2011 15:26
Кому крму, а В. Товстопяту треба мовчати і в дві дирочки сопіти. Хай розкаже які кадри (РІД) він порекомендував в управління внутрішньої політики, які і однієї хвилини не могли прожити без спиртного...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 В. Товстопят 11.06.2011 10:42
Євгене Мироновичу, найголовніша помилка Вашого патрона та його команди в тому, що ви всі розігрували карту тимчасовості.Мовляв Черкащина не ваш рівень.
Така собі кризова команда. Нашвидкоруч наведете порядок в області, в економіці, побудуєте партію,по ходу піднімете рейтинг Президента та мерщій на Київ, поки не охололи, Україну з розбігу врятувати.
Звідси і несприйняття, інтриги, робота локтями, невпевненість в роботі керівників, голів РДА і партії аж до районного ланки.
Було по різному, але в таких нездорових психологічних умовах область ще не працювала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 vik 11.06.2011 08:18
Читаючи Ваші коментарі, так і хочеться запитатати Попередні 5 років вам жилось краще?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 ??? 10.06.2011 14:37
Цитую vik:
Сергію Борисовичу! Жителі Черкащини Вам вдячні , не звертайте уваги на ту критику , що лунае в Вашу адресу, точніше сказати не лунає , а дзяволить. ТАК ТРИМАТИ!!!

Розписуйтеся, будь ласка, за себе, а не за всіх жителів Черкащини!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Очень интересно 10.06.2011 12:33
Как вы думаете, они вообще знают, что про них тут пишут? Судя по спецам, которых они набрали, СМИ вряд ли мониторят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 слава 10.06.2011 09:47
vik 10.06.2011 08:35
Сергію Борисовичу! Жителі Черкащини Вам вдячні , не звертайте уваги на ту критику , що лунае в Вашу адресу, точніше сказати не лунає , а дзяволить. ТАК ТРИМАТИ!!!
| вік. у вас сонячний удар...