реклама

реклама

Не більш як за три години завершилася сьогоднішня сесія Черкаської міської ради. На початку пленарного засідання міський голова Черкас Сергій Одарич попросив депутатів попрацювати оперативно, бо він «о 16-й годині вже має бути у Києві і брати участь в роботі робочої групи Кабінету Міністрів під керівництвом першого віце-прем’єра».

З газетою "Акцент" - депутат Євген Миронович Влізло, нечастий гість сесій міськради

З газетою "Акцент" - депутат Євген Миронович Влізло, нечастий гість сесій міськради

 

Оскільки попередня сесія міськради так і не була завершена, але були розглянуті галузеві питання, то сьогоднішнє пленарне засідання розпочалося з розгляду земельних питань. Без довгих обговорень депутати пройшлися по усім питанням.

Зазвичай, засідання сесії затягуються до кінця дня

Зазвичай, засідання сесії затягуються до кінця дня

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Баньщик 10.06.2011 16:42
А тебе земельку в Долине Роз для баньки видно до сих пор не отвели. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Сахно 10.06.2011 15:15
та да, земельку швиденько подирибанили і по домах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 0000000 10.06.2011 12:46
Мені сказали що 09.06.2010 року в міськраді була проведена сесія щодо поховання.Які результати.Коли ми отримаємо кошти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Весна 10.06.2011 10:51
Цитую Панас Бездубенко:
Якщо це сесія, то я - чайник. На безумовному рефлексі голосують за ЛЮБУ пропозицію ***. АБИ ВІД КОРИТА НЕ ВІДЛУЧИВ. Одні бьютівці хоч якусь позицію мають, решта - ригиональне болото.

Тоді Ви справлді ЧАЙНИК!!! :lol: Ви хоть за БЮТ не смішіть. Позицію вони мають :lol: :lol: :lol: особливо в цій статті їхня позиція http://pro-vincia.com.ua/news-h-8485.html!! пруть один проти одного
. невдахи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Черкащанин2 10.06.2011 08:44
Угу, простым людям на приеме Одарыч говорит что их вопрос решится на сесии, а потом вызывает подчиненную и приказует снять вопрос людей с сесиии... ну и одарыч....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Альтран 10.06.2011 07:45
Дуже схоже на засідання райрад,за 5 хвилин розглянуто 199 питань.
Браво!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Панас Бездубенко 09.06.2011 16:16
Якщо це сесія, то я - чайник. На безумовному рефлексі голосують за ЛЮБУ пропозицію ***. АБИ ВІД КОРИТА НЕ ВІДЛУЧИВ. Одні бьютівці хоч якусь позицію мають, решта - ригиональне болото.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Українець 09.06.2011 15:48
Одарич сказав нада, депутати сказали єсть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 ОК! 09.06.2011 15:46
Добре!