реклама

реклама

На Соборній площі мляво, але ведуться роботи з реконструкції (стоп-кадр веб-камери Укртелекому)

На Соборній площі мляво, але ведуться роботи з реконструкції (стоп-кадр веб-камери Укртелекому)

Після бурхливого обговорення сесія Черкаської міської ради сьогодні проголосувала за початок процедури передачі Соборної площі у розпорядження обласної влади. А саме, було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по бул.Шевченка,185/вул.Б.Вишневецького,41 обласному комунальному підприємству «Управління експлуатації Будинку рад і об’єктів комунальної власності».

Підтримали рішення 37 депутатів, зокрема фракції Вільних демократів та Партії регіонів. Проти голосувала опозиція – «Батьківщина», чий лідер, Наталія Коваленко обурювалась, що «це ненормально, що усі площі належать місту, а от Соборна належатиме обласній владі».

Слово для виступу було надано депутату обласної ради, обраній від міста Черкаси, Любові Майбороді. Вона, незважаючи на свій статус заступника мера Черкас, закликала раду «не узаконювати беззаконня». Сам Сергій Одарич заявив про повну підтримку намірів обласної влади опікуватись Соборною площею.

реклама

Коментарі  

 
-3 #17 цього варто було очікуват 10.06.2011 11:39
Цитую ДеБЮТ?:
Переможцем другого конкурсу ( знову з одним учасником) стали: вільний демократ Олександр Радуцький ( улюбленець мера Черкас, лідер міської організації СПУ, який примудрився так надійно сховати рештки - 70 тон граніту - зруйнованого в Черкасах пам`ятнику Леніна, що їх не знайде жоден пінкертон світу) та депутат міської ради від "Батьківщини" Роман Діскант (його фото на сайті міської ради відсутнє). Голова міської організації ВО "Батьківщини" Наталія Коваленко запевняє, що партія не знала про участь Дісканта в конкурсі.

Та Коваленко багато чого не знає, не дивлячись на посаду голови міської Батьківщини. А те що такий "розброд" буде всі знали, просто вичікували коли :lol: хехехе :lol: ОТ ВАМ І ОПОЗИЦІЯ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 І Шо?? 10.06.2011 11:34
Цитую Любов Майборода:
Розгляд питання про Соборну площу на сесії міської ради відбувався за принципом "Друзям - все, ворогам -закон". Площа належить місту, рішень про реконструкцію ні міська рада, ні виконком не приймали. В міському бюджеті кошти на реконструкцію не передбачені. Архітектурна рада конкурс на реконструкцію не проводила, пропозицій не розглядала. Щоб об`єднати туалет з ванною простій людині треба здати в виконком купу документів і виконком приймає рішення. Щоб зірвати плитку на центральній площі досить бажання партійних вождів. А як же правила? Виявляєтьтся -то для публіки..Чи за такі підходи голосували черкащани?

Та к ви ж самі працюете в команді яка підтримала таке рішення, навіщо ж тоді ці безсмиленні комментарі???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Микола 10.06.2011 09:25
[quote name="ДЕБЮТ,"]Згідно сайту міста Черкаси ПВД =21 депутату, ПР =13, загалом 34. А хто ж ще, 3 штика добавив напевно БЮТ?[/qu[quote name="ДЕБЮТ,"]
Голосував ще ФРОНТ ЗМІН (Вишиваний, Ковальчук, Бондар), Ковальчук ще й виступив на підтримку передачі Площі. Хай Яценюк радіє і відзначає своїх парційців місцевих, коли приїде на мітинг, а його на площу не пустять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Бірюк 09.06.2011 21:05
Коли вже ці кроповивці понаїдаються?? :eek: :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 ДеБЮТ? 09.06.2011 16:25
Переможцем другого конкурсу ( знову з одним учасником) стали: вільний демократ Олександр Радуцький ( улюбленець мера Черкас, лідер міської організації СПУ, який примудрився так надійно сховати рештки - 70 тон граніту - зруйнованого в Черкасах пам`ятнику Леніна, що їх не знайде жоден пінкертон світу) та депутат міської ради від "Батьківщини" Роман Діскант (його фото на сайті міської ради відсутнє). Голова міської організації ВО "Батьківщини" Наталія Коваленко запевняє, що партія не знала про участь Дісканта в конкурсі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Горгона 09.06.2011 16:12
Котлован за драмтеатром, мабуть, буде до другого пришестя бовваніти.Ні слуху, ні духу про забудовника. І що цікаво, владі до самісінької...спини те, що в цей котлован, чого доброго, скоро театр сповзе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Жванецкий 09.06.2011 15:53
Цитую Любов Майборода:
Розгляд питання про Соборну площу на сесії міської ради відбувався за принципом "Друзям - все, ворогам -закон". Площа належить місту, рішень про реконструкцію ні міська рада, ні виконком не приймали. В міському бюджеті кошти на реконструкцію не передбачені. Архітектурна рада конкурс на реконструкцію не проводила, пропозицій не розглядала. Щоб об`єднати туалет з ванною простій людині треба здати в виконком купу документів і виконком приймає рішення. Щоб зірвати плитку на центральній площі досить бажання партійних вождів. А як же правила? Виявляєтьтся -то для публіки..Чи за такі підходи голосували черкащани?

Скільки може ця жінка наголошувати обранцям народу проте, що годі боятися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 ЛАН 09.06.2011 15:52
Нічого Ви не розумієте, то геологи визначають де в Черкасах знаходиться Бермудський трикутник Драмтеатр -Будинок торгівлі - Соборна площа. Вказник про 24 24 "чуда" є, тепер справа створити чудеса в Черкасах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 ДЕБЮТ, 09.06.2011 15:44
Згідно сайту міста Черкаси ПВД =21 депутату, ПР =13, загалом 34. А хто ж ще, 3 штика добавив напевно БЮТ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 NazarStodola 09.06.2011 14:50
Європейську - Мирзі, Соборну - Тулубу чи хто там замість нього буде. Одаричу - котлован за драмтеатром!