реклама
Будівельна компанія надія

Працівники міліції, які прибули на виклик у зв’язку з незаконним проникненням у Будинок природи, не змогли потрапити всередину – там забарикадувався керівник обласної організації Українського товариства охорони природи Олександр Роджа, якого київське керівництво відсторонило від виконання обов’язків.

Міліція намагається потрапити всередину

Міліція намагається потрапити всередину


Поговорити з паном Роджою журналістам не вдалося. Натомість призначений наприкінці жовтня директором Будинку природи Олександр Солієнко розповів, що він та його дружина, яка має будівельну фірму, раніше виконували роботи з добудови першого поверху в правому крилі Будинку природи. Частина приміщення мала перейти до товариства охорони природи. Але Олександр Роджа залучив до ремонтних робіт іншу будівельну організацію.

– Роджа прийшов і сказав: «Щось ви довго будуєте, я у вас половину заберу». Що означає «заберу»? – обурюється Солієнко. – Я написав скаргу в Київ. Приїжджало три комісії, вони розбиралися. Десять місяців ніхто не надав ніяких документів. Тут таке розпочинається... А за цей час інша будівельна фірма вже виконала будівельних робіт, як кажуть, на півмільйона. Зараз, «оскільки в Українського товариства охорони природи немає грошей», у нього можуть забрати майно. Це – проста, але відпрацьована схема. Точно за такою схемою забрали майно в товариства мисливців.

Олександр Солієнко і Леонід Волторніст на диво коректно дискутують про те, кому має належати Будинок природи

Олександр Солієнко і Леонід Волторніст на диво коректно дискутують про те, кому має належати Будинок природи


Урешті, як розповідає Олександр Борисович, керівництво Українського товариства охорони природи відсторонило пана Роджу від виконання обов’язків голови облорганізації (до виборів нового керівника), а натомість самого Солієнка призначило на новостворену посаду директора Будинку природи.

Натомість Леонід Волторніст, керівник фірми «ТД Скіфія», яка виконувала ремонтні роботи в Будинку природи, стверджує, що ці роботи велися частково в рахунок половини оплати за оренду офісу в цьому ж приміщенні. Тому ні про які незаконні оборудки не йдеться. Натомість Леонід Аркадійович поскаржився журналістам на те, що Олександр Солієнко залучив охоронну фірму, яка створювала проблеми з доступом його працівників у приміщення Будинку природи. Крім того, він взагалі сумнівається у повноваженнях Солієнка.

З’ясуванням майнової суперечки наразі займаються суди. Вони мусять встановити, кому належить право власності на приміщення Будинку природи – обласній організації (як це, вочевидь, записано в статуті), чи центральному органу Українського товариства охорони природи, як це визначено законодавством.

Сьогодні вранці Олександр Роджа навісив на двері свій замок і через другий поверх якимсь чином зайшов у приміщення Будинку природи. Сигнал про проникнення надійшов до міліції. На місце події прибули, крім міліціонерів, Солієнко і представники охоронної фірми. У присутності працівників міліції та журналістів вони спробували зайти в приміщення (пан Роджа під дверима передав ключ від свого замка), але воно виявилося замкнутим ще й на запір з середини.

– Працівники міліції! – звернувся з-за дверей пан Роджа. – 6 листопада було направлено скаргу. Будь ласка, ідіть у РВВС і розбирайтеся за цією скаргою на захоплення будинку. Заради уникнення конфлікту та іншого всім розійтися від дверей. Будинок зараз перебуває в ремонті й в аварійному стані, тому ніяких відвідувачів і руху зараз не буде.

Після цього всі розійшлися. Таким чином, слід очікувати нових «серій» суперечки навколо Будинку природи.реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 Антон 17.11.2014 00:28
А Волторнист Леонид Аркадьевич?...))) Тоже решил словить рыбку в мутной воде...))) Ремонтные работы 500'000 грн в счет половины аренды офиса ))) это не смешно?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Козак 14.11.2014 03:31
Солієнко і тут прославився? Про походеньки цього т.з. бізнесмена можна книжки писати. Все своє свідоме життя цей голодранець намагається урвати те що йому не належить. І в Ремпобуттехніці він прославився і при реконструкції Укрлегпромпроек т (Шевченка, 292) намагався вперти в карман те що не влазить. І скрізь його ганяли як сирливого кота.
Остання афера Солієнка - намагання захопити управління ОСББ "Гоголя, 206", так як роками не платить квартплати. Кому цікаво, звертайтеся. Є що розказати і кого садити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Польова пiщуха 11.11.2014 01:27
Де природа? В лапах якого ....?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Людмила Анатоліївна 10.11.2014 21:18
Дуже влучно висловив свою думку запитанням Дід Трохим:Який "Будинок природа?"Так,його вже,як такого, немає. Спочатку всілякі корисні роджі та уп..рі від архітектури дозволили зажерливим салієнкам спаплюжити недолугими добудовами образ "Будинку природа",а тепер не можуть поділитись та судяться.Пам"ятайте,....,є ще вищий Божий суд! За все будете відповідати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Андроид-3 10.11.2014 14:55
Настроили Сити- шмити... аренда дорогая, покупателей- пшик!) ЛюдЯм не до покупок в такое страшное времячко... Опять Сити -пити мостятся настроить .теперь за театром. Городу не хватает простых дешевых продуктовых магазинов!!! Все Сильпо и прочие Лимпопо расположены только по центральной линии города. остальным жителям надо тащиться по 5-6 кварталов за самым необходимым продуктовым набором. Неужели мозгов не хватает раскидать сеть магазинов равномерно по кварталам ??? Капиталисты-кулибины скудоумные)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Андроид-3 10.11.2014 14:50
Всё захватили ироды!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Фотограф 10.11.2014 13:03
Цитую незнайка:
Вот проклятая СОБСТВЕННОСТЬ да еще и с правами которые можно оспорить! Как хорошо было в 1917 году!Найближчим часом за приміщенням Черкаського драматичного театру, де планували будівництво чергового ТРЦ «Фонтан-сіті», може з’явитися новий житловий комплекс.

– Ми плануємо будівництво сучасного комплексу «Резиденція», найближчим часом будуть відомі ціни за квадратний метр у нових квартирах і проведена рекламна кампанія, – повідомили журналістам видання «Новини Черкащини» у будівельній компанії «Набережний квартал».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 незнайка 10.11.2014 12:53
Вот проклятая СОБСТВЕННОСТЬ да еще и с правами которые можно оспорить! Как хорошо было в 1917 году!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 Дід Трохим 10.11.2014 12:43
Який "Будинок природи"? Там від тієї природи нещасний зоомагазинчик на 15 квадратах, всьо остальне давно - арєал обітанія короткошорстних двуногих хіщніков з великими зубами і пазурями :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ