Колишня перша заступниця голови Черкаської облдержадміністрації Наталія Старікова пояснила причину свого звільнення.

1450129_1411039972519554_8502400446213088615_n

Каже: керуючи громадською організацією «Об’єднання територіальних громад» зможе принести більше користі черкащанам, ніж у владі, пише «Дзвін».

– Ідея такої громадської організації виникла не після того, як я забрала трудову книжку з ОДА, а раніше – ще під час виборчої кампанії. Вона була запропонована керівниками сільгосппідприємств, фермерами. Зібрати всю проблематику аграріїв і промисловців і вирішити їх, запропонувати в цих галузях реформи, які нам усім потрібні, – мета наших спільних дій, – сказала Старікова. – Якщо ми будемо триматися за посади замість того, щоб реалізовувати реформи, то будемо завжди чекати цих реформ від когось.

Старікова також підбила підсумки своєї роботи за півроку на посаді першого заступника керівника Черкащини. За її словами, спільно з керівниками департаментів і управлінь було розроблено програму розвитку області «Стратегія Черкащини-2020», яка визначатиме соціально-економічний поступ краю на найближчі роки; програми пожвавлення роботи підприємств, зокрема, оборонного характеру; програма зменшення споживання газу і розвитку альтернативних джерел енергії.

– По області замінено майже 60 котлів, будуються нові котельні (наприклад, у Кам’янці). Від держави область отримала вже 14,6 млн грн і отримає ще 38 на енергозбережувальні заходи. До цього державні кошти на таке не залучалися, – підкреслила Старікова.

реклама

Коментарі  

 
0 #29 s.v 14.02.2015 23:40
Скоріш за все це Самотуга із санстанції.
Если вы знакомы с Самотугой В.В с 1992 года он разговаривает на держ. мові.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #28 s.v 14.02.2015 23:23
Я ненавижу людей которые подписывались под Самотугой. Отец умер в августе. Кто-то подписывается под его именем. Вопрос к админам : кто подписался под ником Самотуга? Если есть вопросы можно со мной связаться. мое мыло есть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Майдан 3 18.11.2014 02:19
Цитую ВИКТОР:
Цитую Самотуга:
Цитую 1-1-1:
Що сталося з О.Чуприною? Пише: організатор промислового виробництва...Це Старікова? Звихнувся чи що?

Действительно Наталья Владимировна Старикова квалифицированн ый технолог и была успешным директором молокозавода.Сан Саныч прав,организато р производства и собиратель податков это разные величины как по умственным способностям,та к и по мировоззрению.

Если это пишет Евгений Самотуга,значит ПРАВДА,он производственни к от Бога.

Скоріш за все це Самотуга із санстанції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #26 О.ЧУПРИНА 17.11.2014 23:16
Цитую Зріз:
Цитую Самотуга:
сан Саныч прав,организато р производства и собиратель податков это разные величины как по умственным способностям,та к и по мировоззрению.

Чуприна, май совість, ти вже замість ніків береш собі прізвища реальних людей - Самотуги, Колісника. Не боїшся, що хтось їм скаже, що ти під їхніми іменами на "Прочерку" в пісочниці бавишся? :-x

Скажи хто ти "Зріз" чи "Чигирин" і я дам відповідь на поставлене запитання.Краще назви своє прізвище та ім!я.Давай зрівняємо умови ведення дискусії.Чи слабо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 О.ЧУПРИНА 17.11.2014 21:04
Цитую Вчитель математики:
Цитую Чигирин:
Цитую СЛАВА:
приятно читать глубоко мыслящих людей.

Якби ж "глубоко мислящіє люді" ходили на форум. Але ж за щоденними рпусами Очуприни вони не протовпляться :-x

Подякуйте о.Чуприні за те,що він вчить вас уму-розуму публікуючи свої коменттарі.

Колего!Цих писак нічому не навчиш,тут глухо як в танку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Брек! 17.11.2014 20:46
Хтось вже правильно казав - не трогайте Чуприну, то він п*хнуть не буде, як його корєш Олійник ;-) Він же як мала дитина у садочку: капризуватиме, ногами тупотітиме, писатиме під десятьма ніками і на спину падатиме в істериці, аби тільки його пост останнім у темі був.
То дайте йому таку можливість - схильні до тролллізму, коли на них не звертають увагу, давляться власною злобою. Старіковій - тільки співчуття з-за такого суєтливого кавалєра-охоронця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 Зріз 17.11.2014 18:40
Цитую Самотуга:
сан Саныч прав,организато р производства и собиратель податков это разные величины как по умственным способностям,та к и по мировоззрению.

Чуприна, май совість, ти вже замість ніків береш собі прізвища реальних людей - Самотуги, Колісника. Не боїшся, що хтось їм скаже, що ти під їхніми іменами на "Прочерку" в пісочниці бавишся? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #22 Доктор 17.11.2014 18:36
Цитую ВИКТОР:
Если это пишет Евгений Самотуга,значит ПРАВДА

Нєт, ето пішет нє Євгєній Самотуга, а Алєксандр Чупріна. Значіт - враньйо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 ВИКТОР 17.11.2014 18:07
Цитую Самотуга:
Цитую 1-1-1:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #20 Самотуга 17.11.2014 18:02
Цитую Самотуга:
Цитую 1-1-1:
Що сталося з О.Чуприною? Пише: організатор промислового виробництва...Це Старікова? Звихнувся чи що?

Действительно Наталья Владимировна Старикова квалифицированн ый технолог и была успешным директором молокозавода.Сан Саныч прав,организато р производства и собиратель податков это разные величины как по умственным способностям,та к и по мировоззрению.

Добавлю,Старико ва честный и порядочный человек.