Лише 18,7% жителів центру України виступають за ліберальну економіку, коли ринок сам регулює і виробництво, і споживання.

Усього в Україні прихильників такої економіки 22,8%, причому у західній Україні їх 26,1%, а на Донбасі – 25,9%.

Цікаво, що прихильників планової економіки на заході й на Донбасі також майже порівну – відповідно 25,0% і 25,8%. В центрі таких 14,9%.

Зате саме в центральній Україні найбільше людей, які не знають, якій економіці вони готові віддати перевагу, – таких у нас 48,9%.

«Примітно, що в Центральній Україні найменше прихильників не тільки ліберальної ідеї, але й лівої, – підсумовують аналітики видання «Дзеркало тижня», яке й замовило соціологам дослідження. – Чорноземні гени противляться будь-якій надсилі, що втручається в життя людей – чи то біржа, чи Держплан».


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #11 Бульба 10.01.2015 21:09
Цитую Черкаси:
українці добре розуміють що гроші МВФ та решта грантів має іти напряму до бізнесу під реальні проекти.Гроші мають іти на створення робочіх місць,на розвиток економіки .Головна умова розвитку,гроші мають не потрапити в лапи Яценюка і решти ,незалежно від прізвища і партії.Все що потрапляє в державу,все пропадає в кишенях і зависає боргами на нас.Європа,припиніт ь давати гроші уряду,це бездонна прірва.

Так це уряд революції гИдності самі вибороли їм владу чого звинувачуємо. Насолоджуйтесь урядом "довіри" , тільки мабуть не довго бо не виживемо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Прожектант 08.01.2015 15:32
Цитую О.ЧУПРИНА:
Разводилово для л..хов.

Татишо!!! :lol: Найавторитетніш е видання України "Дзеркало тижня" друкує результати досліджень найсерйозніших аналітиків України, а вічний кандидат драбівсько-чорнобаївського масштабу називає це "разводіловом"? Майже вумний - аж страшно ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Знаю 08.01.2015 15:17
Цитую О.ЧУПРИНА:
Разводилово для л..хов.Слава Богу мало кто читает это.

Чупринка, якщо це - "разводілово для л..ов, котороє мало кто чітаєт", то який же л... понаставляв тобі дрожащєй ручонкой стільки плюсиків?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Чуприна, охолонь! 08.01.2015 13:46
Цитую О.ЧУПРИНА:
Разводилово для л..хов.

Цитую О.ЧУПРИНА:
Слухай ти,"реаліст" недороблений.

Цитую О.ЧУПРИНА:
Гавкати з під ковдри тільки і вмієш.

Цитую О.ЧУПРИНА:
Чи штани вже мокрі,сміливець ти розумний наш.

ЧУПРИНА - ТИПОВИЙ ПРИМІТИВНИЙ ХАМ! Не здумайте, "Прочерк", поправити це слово - бо воно літературне і означає істоту, яка регулярно усім хамить. Цитат з Чупригни я навів достатньо, щоб це підтвердити - і взяті вони лише з однієї теми! Хто може називати інших л..хами, недоробленими і мокроштанними - для того єдине цензурне визначення "хам" - найм"якше з існуючих. Просто дивуюся, як хоч хтось із тих десяти чоловік електорату Чуприни не підкаже дідові, що пора вже збавляти оберти з хамством людям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 08.01.2015 12:44
Цитую Хук зліва:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Разводилово для лохов.Слава Богу мало кто читает это.

.... ОЧУПРИНА сам собі перечить - каже, що ніхто це не читає, а сам не тільки читає й перечитує, а ще й суєтиться зі зміною айпішників, щоб побільше понаставлять собі плюсиків :lol:

Чуприну лично знаю очень хорошо и скажу,что Вы сильно ошибаетесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Хук зліва 08.01.2015 11:53
Цитую О.ЧУПРИНА:
Разводилово для л..хов.Слава Богу мало кто читает это.

.... ОЧУПРИНА сам собі перечить - каже, що ніхто це не читає, а сам не тільки читає й перечитує, а ще й суєтиться зі зміною айпішників, щоб побільше понаставлять собі плюсиків :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Черкаси 08.01.2015 11:34
українці добре розуміють що гроші МВФ та решта грантів має іти напряму до бізнесу під реальні проекти.Гроші мають іти на створення робочіх місць,на розвиток економіки .Головна умова розвитку,гроші мають не потрапити в лапи Яценюка і решти ,незалежно від прізвища і партії.Все що потрапляє в державу,все пропадає в кишенях і зависає боргами на нас.Європа,припиніт ь давати гроші уряду,це бездонна прірва.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 О.ЧУПРИНА 07.01.2015 20:42
Цитую Реаліст:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Разводилово для л..хов.

Ти що - справді вважаєш, що це тільки для таких як ти написано? :sad:

Слухай ти,"реаліст" недороблений.Гавкати з під ковдри тільки і вмієш.Може подискутуєш зі мною відкрито?Чи штани вже мокрі,сміливець ти розумний наш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Бульба 07.01.2015 19:01
Брехня. Люди як центральної так і інших хотять сьогодні одного - вижити в у умовах тотального геноциду українського народу сексотами та шавками заокеанськими які замаскувалися в наших. Прохання з трибуни майдану Кулі в лоб прийшов час задовільнити. Або ми їх або вони нас. Поки що все не на нашу користь. Ізі та абраши перемагають. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Реаліст 07.01.2015 18:00
Цитую О.ЧУПРИНА:
Разводилово для л..хов.

Ти що - справді вважаєш, що це тільки для таких як ти написано? :sad: