реклама Делікат

Корнієнко: Та що вам ця гречка? Це не людям цікаво, це журналістам цікаво

Корнієнко: Та що вам ця гречка? Це не людям цікаво, це журналістам цікаво

У тому, що проблем з гречкою не буде запевняє заступник голови облдержадміністрації Василь Корнієнко. Однак запитання про ситуацію з посівами цієї уже «стратегічної» культури викликає у нього негативну реакцію, мовляв набридло вже про неї говорити.

-  Та що  вам ця гречка? Це не людям цікаво, це журналістам цікаво  От ухопилися за цю гречку і все. Тільки гречка в нас і є, - не стримався пан Корнієнко на брифінгу після колегії облдержадміністрації 30 червня.

Утім, прокоментувати все ж не відмовився.

– За оперативною звітністю, зараз в області посіяно 14 тис. гектарів, - зазначив він. – Це навіть за низької врожайності нам дає щонайменше 14 тисяч тонн. А для області потрібно 3 тисячі тонн.  Тому ніякої проблеми з гречкою немає і не може бути.

реклама

Коментарі  

 
+4 #9 Неформал 01.07.2011 23:37
такой *** только гречку молотить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 vik 01.07.2011 16:30
Лезати,лезати і ще раз лезати! :P
Я з Вами погоджуюсь, тоді ж і посаду його треба відповідно назвати або присвоїти йому відповідне звання....лиз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Україна 01.07.2011 13:10
Цитую vik:
Корніенко вже так підняв сільське господарсво області, що далі вже нікуди. Починаючи з Чигиринщини де він був головою районної адміністрації. Цікаво, що треба робити щоб при любій владі бути на коні?
Лезати,лезати і ще раз лезати! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Свідок 01.07.2011 11:27
А чого тут дивуватись, вже у Василя Івановича Корнієнка нова посада в облдержадмініст рація, та як С.Тулуб заявив, що в нього буде тільки два зами, то Василю відвели місце гречкосія. Вже і вивіску підготували Головний гречкосій області
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 vik 01.07.2011 10:37
Корніенко вже так підняв сільське господарсво області, що далі вже нікуди. Починаючи з Чигиринщини де він був головою районної адміністрації. Цікаво, що треба робити щоб при любій владі бути на коні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 NazarStodola 01.07.2011 10:20
Звісно що гречка є. Хто ж її розкупить по 22-25 грн. за кіло? Як у свіжому анекдоті: "Зважте мені, будь-ласка, 150 грамів гречаної ікри". Ще трохи такого управління країною - і на карати важитимемо продукти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Знайка 01.07.2011 09:01
Корнієнко дуже злий чоловік , як і вся теперішня влада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 редактор 01.07.2011 08:37
Ага, значит стоить она должна будет до 10 грн. за килограмм. Посмотрим...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Свєтулічка 01.07.2011 07:59
А от якби уже достигла гречка,
То можна було б плигать, тільки ж – з ким ?
В умі перебираю всіх знайомих :
Василь ? Сергій Вітальович ? Вадим ?