реклама

реклама

У селі Носачів Смілянської району на Черкащині відмовилися перейменувати вулицю Леніна на ім'я героя Небесної сотні Юрія Пасхаліна. Про це на вшануванні пам'яті полеглих майданівців у Черкасах розповіла матір Юрія Тетяна Григорівна, інформує "Газета по-українськи".

"Я у своєму рідному селі із своєю загиблою дитиною виявилася чужа. Голова районної державної адміністрації запропонував перейменувати вулицю Леніна на вулицю Юри Пасхаліна. А сільський голова сказав, що йому у селі не треба другого Майдану. Люди його підтримали. Це мені болить. Треба міняти посадовців. Поки такі будуть сидіти у кріслах і керувати нічого доброго не буде. Голова не приїхав до моєї сім'ї, не підійшов до моєї хати, не спитав як живу. А людей підбурив", - розповідає Тетяна Пасхаліна.

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко запевнив, що розбереться у ситуації.

Нагадаємо, Юрій Пасхалін загинув 19 лютого торік. У чоловіка залишилася дружина та 8-річний син. Похований Юрій у рідному селі Носачів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #12 Пошливы 23.03.2015 12:31
Зацикавлена или дура или пишет от сельского головы...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Зацікавлена 23.02.2015 10:12
Переіменувати вулицю, то звичайно й можна, проте жителів села теж зрозуміти потрібно, адже навряд їм хочеться вервечкою (один за одним) регулярно відвідувати районний центр а заодно і любих чиновників, аби привести у відповідність всі свої документи до ладу. А це і зміни у адресі реєстрації, і всіх документах на володіння нерухомим майном та земельними ділянками. І, погодьтеся, в силу ситуації в країні, кровні, які на це все потрібні, кожен з селян й так не знає куди швидше спрямувати, то давайте їм ще й таку "радість" підкиньте.
Очікую негативну реакцію на свій коментар, однак потрібно дивитись на будь-яку ініціативу різнопланово, а не двом замандюрилось, а решта мають розхльобувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Василь 23.02.2015 00:04
Цитую Пошливы:
Неадекват, ты чево под ВВС канаеш? Думаеш трудна узнать? Не для тебя для людей: Кто у жителей села спрашивал чево ани хатят. Ани всегда паддержат голову. А то он и машину на похороны не выделит...


Селяни, якби не були такими скупими до дрібниць, могли б і самі вибрати мера, який їм подобаєтся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #9 Пошливы 22.02.2015 18:24
Неадекват, ты чево под ВВС канаеш? Думаеш трудна узнать? Не для тебя для людей: Кто у жителей села спрашивал чево ани хатят. Ани всегда паддержат голову. А то он и машину на похороны не выделит...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Василь 22.02.2015 12:58
Цитую украина:
Проблем больше нет, как улицы только переименовывать . Займитесь уже восстановлением Черкасского края!!!


А ви для чого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 украина 22.02.2015 12:30
Проблем больше нет, как улицы только переименовывать . Займитесь уже восстановлением Черкасского края!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Вжесь 22.02.2015 11:26
А якже розширення прав місцевих громад? Сільська рада повинна провести опитування громадян і керуватись цим результатом. Якщо люди не захочуть, то просто зняти це питання з обговорення. А захочуть-виконати їх волю. Хіба в селі це так важко зробити? Але недаром кажуть, що рівень корупції зараз ще вищий ніж рік -два тому. Тільки корупція перейшла в іншу площину. Перевірте в якомусь державному органі чи й у лікарні і переконаєтесь.........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Oles 22.02.2015 08:54
Ключове слово --- голова запропонував, а люди підтримали...Місцеве самоврядування у дії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 ввс 22.02.2015 08:27
Як так розумію люди самі вибірали, чи бути переіменуванню вулиці і були проти, так чому ми за місцевих повинні вирішувати як їм жити. Вже за...ло жити по бажанню толпи, давайте вирішувати кожен в своєму будинку окремо. Оглянтесь навколо, що робиться зщ рівнем життя, ми вже домайданились, вже досить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Паразитолог 21.02.2015 22:45
Це і є перевірка на вошивість для всіх. Для влади в першу чергу.