Якщо на Черкащині продовжать будувати найбільший у Європі комплекс пташників, громада сіл Яснозір’я та Мошен обіцяє почати акти непокори. Про це на сесії облради повідомив представник громади цих сіл.


Селяни вважають будівництво курятників екологічною катастрофою.

 

– На землях пайовиків двох сіл вже майже будують курятники! За рік таке виробництво викидає 53,3 мільйони кубічних метрів брудного повітря! Все це ми не придумали, а лише взяли з заявок про наміри! Інше питання – вода! Ми находимося на болотах і вода взимку стоїть в улоговинах. То все буде забруднене і нестиметься в Дніпро! А земля буде пропитана повністю!!! Якщо ви не звернете увагу на це, то посічуться акти непокорі: перекриття доріг, мостів! – зазначив представник громади, лікар-педіатр з Яснозір’я Микола Манило, показавш дошки-кілки, що нібито вже вбивають в землю представники бізнесу.


Як повідомлялося раніше, тривають розмови стосовно ймовірного будівництва ПАТ «Миронівським хлібокомбінатом» ДП «Перемога Нова» найбільших в Європі цехів із виробництва курячих яєць, які планують будувати в селах Яснозір’я та Мошни.

У свою чергу, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко раніше говорив про залученні інвестицій в область, зокрема, про ситуацію довкола ДП «Перемога Нова».

– Інвестиції в умовах війни надзвичайно важливі, – наголошував Юрій Ткаченко. – Це – робочі місця, податки, а отже – зарплати й пенсії. Це підприємство планує інвестувати понад мільярд гривень, створити в районі 500 робочих місяць, а також укласти соціальні угоди із сільськими радами. Звісно, треба спершу достеменно вивчити цей інвестиційний проект. Зараз над цим працюють екологи, ветеринари, санепідеміологи та ін. Лише після їхніх висновків можна буде предметно говорити про дотримання чинних норм або, приміром, вплив на довкілля. А доти будь-які розмови – це спекуляції бізнес-конкурентів, піар політиків тощо.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #20 С. Винник 13.03.2015 10:44
Цитую Фонтан:
Пане Ткаченко.
Косюк в очікуванні.......

так он Косюка тему и продвигает, нет???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Фонтан 13.03.2015 08:40
Пане Ткаченко.
Косюк в очікуванні.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 О.ЧУПРИНА 06.03.2015 16:46
Цитую Центральний сектор:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Концентрацію пташників на такій території допускати не можна.Питанням безпечного і ефективного розміщення виробництв повинні займатися фахові й моральні люди.Пан іграшковий губернатор Ткаченко має фах вчителя початкових класів і не більше. Його до п'ятикласників допускати не можна,а він намагається впливати на вирішення складної оптимізаційної задачі.Щодо моральності,то і тут "глухо". Мошенських та Яснозірських активістів підтримую!!!

Пане Чуприна,Ви пишете як кажуть не в брову,а в ококо.Не сташно?

Страшно кого?Шутить изволите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Cектор 18 06.03.2015 15:55
МОЛОДЦІ МОШЕНЦІ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Черкащанин 06.03.2015 15:51
Цитую Центральний сектор:
пишете як кажуть не в брову,а в ококо.Не сташно?

"В ОКОКО" - це справді страшно :lol: Коли вже ці "баксьори" хоч трохи грамотнішими стануть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Центральний сектор 06.03.2015 15:43
Цитую О.ЧУПРИНА:
Концентрацію пташників на такій території допускати не можна.Питанням безпечного і ефективного розміщення виробництв повинні займатися фахові й моральні люди.Пан іграшковий губернатор Ткаченко має фах вчителя початкових класів і не більше. Його до п'ятикласників допускати не можна,а він намагається впливати на вирішення складної оптимізаційної задачі.Щодо моральності,то і тут "глухо". Мошенських та Яснозірських активістів підтримую!!!

Пане Чуприна,Ви пишете як кажуть не в брову,а в ококо.Не сташно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Лівий сектор 06.03.2015 11:14
Цитую Сармат:
Для тих сіл таке будівництво - порятунок. Бо буде робота, і молодь не тікатиме в місто. Звісно, громада повина наполягати на соціальному пакеті для села: ремонт доріг, школи, садочку, ФАПу. Чи там процвітаючі і заможні села?

Шановний, перед тим як писати коментарі, поцікавтесь життям цих сіл! В Мошнах, наприклад, є районна лікарня! А ви там про якісь ФАПи пишете...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 протигаз кожному 06.03.2015 10:10
Цитую Сармат:
Для тих сіл таке будівництво - порятунок. Бо буде робота, і молодь не тікатиме в місто. Звісно, громада повина наполягати на соціальному пакеті для села: ремонт доріг, школи, садочку, ФАПу. Чи там процвітаючі і заможні села?

+ поставки разливного донецкого пива торговой марки "Сармат".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 О.ЧУПРИНА 05.03.2015 21:59
Концентрацію пташників на такій території допускати не можна.Питанням безпечного і ефективного розміщення виробництв повинні займатися фахові й моральні люди.Пан іграшковий губернатор Ткаченко має фах вчителя початкових класів і не більше. Його до п'ятикласників допускати не можна,а він намагається впливати на вирішення складної оптимізаційної задачі.Щодо моральності,то і тут "глухо". Мошенських та Яснозірських активістів підтримую!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 прищепки на ніс 05.03.2015 19:54
ще мешканцям Байбуз, Березняків, Кумейок, Софіївки.