реклама
Sucurity Police

реклама

Зайченко - одна з найколоритніших постатей серед українських націоналістів

Зайченко - одна з найколоритніших постатей серед українських націоналістів

Сьогодні після обіду на 48-му році життя помер голова виконкому УНА-УНСО, колишній очільник Черкаської обласної організації УНА-УНСО Руслан Зайченко. Про це «Прочерку» повідомив нинішній очільник цієї обласної організації Леонід Зелененко.

– Сталося це в Києві. Він там останнім часом проживав і лікувався. Наскільки я знаю, у нього була лейкемія. Та про хвороби він не любив говорити, – зазначив Леонід Зелененко.

Дружина Руслана Зайченка - молода українська дизайнерка Олеся Теліженко. На завтра, 12 липня, було заплановане відкриття у Києві виставки Олесиного батька, Миколи Теліженка.

реклама

Коментарі  

 
+1 #21 Володимир Юрійович 24.08.2011 01:29
Земля йому пухом...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Обиватель 12.07.2011 10:43
Вічна пам"ять!Царство небесне....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Стефан 12.07.2011 10:09
Щире сп1вчутя родинам та друзям з приводу кончини Руслана. Отче м1й Небесний, умиротвори душу раба Твого Руслана - в1н прагнув 1 пробував зробити навколишне кращим, щоб жив1й душ1 в живому т1л1 було добре.Слава нашим козакам, що зборювали нечисть, а честь виборювали т1лу 1 душ1...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Kotovsky 12.07.2011 09:41
:cry: Коли людина йде з життя - це завжди сумно... Співчуваю родині.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Український вовк 12.07.2011 09:29
- В ніч з 12-го на 13-те липня 2011 року тіло буде знаходитись в храмі «Покрови Пресвятої Богородиці» м. Черкаси, вул. Благовісна 54 (колишній кінотеатр Зірка). Телефони для довідок 0472 38 34 73 – отець Назарій.

- 13 липня 2011 року 9-00 – початок заупокійної служби. Телефони для довідок 0472 38 34 73 – отець Назарій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Український вовк 12.07.2011 09:26
Вічна пам'ять...неймовірно несправедливо коли йдуть такі люди і так рано...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 шкода 12.07.2011 09:24
Дуже щкода! Чудові люди, справжні патріоти відходять, а К....и, Л....ки та інша навол** залишається... Хай йому земля буде пухом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Спротив 12.07.2011 09:13
Прощання відбудеться сьогодні у другій половині дня у 6 лікарні (проспект Комарова).
Спротив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 анат 12.07.2011 09:09
герою слава!