Економіка області продовжує перебувати в складному становищі. Та як інформує директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Роман Карманнік, зараз ми перебуваємо в найскладнішому періоду і надалі ситуація буде вирівнюватися. Такі припущення випливають з умовно стабільної ситуації на Сході України.
У своєму звіті на обласній колегії 15 травня Роман Карманнік повідомив, що найбільш проблемною галуззю є машинобудування – спад близько 21%. Крім того, з 9% зменшенням спрацювала харчова промисловість. А от хімічна галузь демонструє приріст – 27,6%.
– У масштабах країни ми одні з найбільших виробників сільськогосподарської продукції, – спробував якось згладити ситуацію Карманнік.
Він також зазначив, що середньомісячна заробітна плата за січень-березень у номінальному виразі зросла порівняна з відповідним періодом минулого року на 10,4% і становить 2847 грн, у реальному ж виразі вона зменшилася на 19,7%.
– На кінець року ми або вийдемо в нуль або скоротимо спад. Про зростання раніше ніж в 2016 році не йдеться. Тож населенню не можна нехтувати соціальними програмами, зокрема, субсидіями, – зазначив Роман Карманнік.
реклама
Коментарі
Откуда? Выплывають??, де вони? и куды плывуть...?? В центр занятости??
Может скоро "прыпущеннями" можно будет расплачиваться за коммунальные услуги и проезд в транспорте?
Легше за все перекладати проблеми на війну і Путіна! а такі, як "Романи" будуть перекладати статистику, "вираховувати стан економіки" і грати в підлабузництво з івашкевичами, старіковими, горобцями і триматися за своє крісло
НАБРИДЛО!!! НЕ ЗА ЦЕ ХЛОПЦІ ГИНУЛИ НА МАЙДАНІ! КАРМАННІКУ - ЛЮСТРАЦІЮ!!!
Стрічка RSS коментарів цього запису