Народний депутат України Геннадій Кривошея під час нещодавнього представлення в Черкасах представництва парламентського об’єднання «Депутатський контроль» своєрідно відреагував на звернення одного з приватних підприємців, який поскаржився на те, що його ларьки в Черкасах знімають, а на їхнє місце встановлюють чужі.

– Я мав торгову мережу тимчасових споруд, кіосків, – розповів підприємець Анатолій. – Мав усі документи, оформлені земельні ділянки. Як дійшло діло до пайової участі – кіоски почали зникати. Проводяться викрадення під видом демонтажу. У мене знято 14 кіосків. Муніципальна інспекція говорить, що вони не викрадали.

Депутат Геннадій Кривошея у відповідь на звернення підприємця розповів, що ця проблема йому знайома, вона стосується не тільки Черкас.

– У мене в Києві була така сама ситуація з Кличком, – розповів нардеп Кривошея. – Він хоч і чемпіон по всіх версіях, а від мене ховається, щоб тільки Кривошея його не чіпав. Я готовий приїхати до вас на сесію і «поставити в позу» вашого міського голову (Сергія Одарича, – ред.) і начальника благоустрою. Те, що відбувається? – це просто рейдерство та знищення малого та середнього бізнесу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #15 Андрій 26.07.2015 10:08
Цитую вовченя:
Цікаво, а під вимишленим ім*ям АНАТОЛІЙ прослідковуєтьс я поф...ст Б..., який скупив металеві будки під якими закінчилися строки оренди і несплачуючи жодних податків веде свій темний бізнес?


І я там був. Про кіоски і не тільки говорив підприємець, але не Анатолій (є відео). Депутат Кривошея пропонував допомогу, але про Одарича і слова не було сказано!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 ха-ха 24.07.2015 13:51
Цитую Харакірі:
Шось Олегович користується великою популярністю: Булатецький - робив йому харакірі, Радуцький - ставив його ...., тепер і в Києві з'явились бажаючі забігти за тин одарича! Олегович стережись, не ходи в баню з мужиками, ...............

Він живе в бані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 * 24.07.2015 13:02
Цитую Сармат:
Слухай, нардеп! Ти розберися з вашим прем’єром!!! Такого бездарного керування в Україні ще не було. Краще змусьте Яценюка хочь якийсь примітивний бізнес-план розвитку країни представити. У кожного підприємця бізнес-план є. Тільки прем’єр не може сказати, куди ми завтра підемо! Керувальники, блін.


Сеня К....к сидить на зарплапті в олігахів, а тому як у фільмі: "Прохання в піаніста не стріляти - він краще грати не вміє"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Сармат 24.07.2015 12:22
Слухай, нардеп! Ти розберися з вашим прем’єром!!! Такого бездарного керування в Україні ще не було. Краще змусьте Яценюка хочь якийсь примітивний бізнес-план розвитку країни представити. У кожного підприємця бізнес-план є. Тільки прем’єр не може сказати, куди ми завтра підемо! Керувальники, блін.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Харакірі 24.07.2015 11:48
Шось Олегович користується великою популярністю: Булатецький - робив йому харакірі, Радуцький - ставив його ...., тепер і в Києві з'явились бажаючі забігти за тин одарича! Олегович стережись, не ходи в баню з мужиками, ...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 roll 24.07.2015 11:44
Який "страшний" депутат!
Був тут ще один,гумусом лякав! Переляк пройшов.
І цей пройде. :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Фотограф 24.07.2015 11:33
В предыдущей команде которую привозил в Черкассы пан Поляков был тоже такой депутат угрожавший круглогодичную навигацию и грузоперевозки по Днепру. Рассказывал как это будет дешево, как это будет всем хорошо.
Прошло полгода, где корабли бороздящие Днепро, где вереницы барж с грузами?
Даже бакенов не видно.
Потом уже и не помню кто также угрожал международным аэропортом, миллионными инвестициями в долларах, туристы, бизнесмены с набитыми кошельками...
А пока... из достижений только театр сгорел. Может возьмутся дипутаты и построят хотя бы театр новый?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 dz 24.07.2015 09:50
да, такі перлини-кіоски стоять біля будинку архітектора Городецького на Смілянській. Тротуар мабуть Городецький будував. Перлини-кіоски обличчя міста. Змагання хто більше поставить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 Ольга 24.07.2015 09:34
З "Народним " контролем все зрозуміло. Очєнь сімпатічний музчіна