реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

31 серпня міський голова не зʼявився на робочому місці. Відсутність Сергія Одарича стурбувала секретаря міськради Олександра Радуцького. Він зазначив, що жодних розпоряджень про відпустки, лікарняні чи відрядження не надходило, пише «Антена».

Під час пошуків міського голови зʼясувалося, що він перебуває у Парламенті, та відрядження належним чином не оформив.

У відділі ради лише знайшли розпорядження без номера, дати з факсиміле замість підпису.

Щоб уникнути подібних ситуацій член виконкому на громадських засадах Олексій Романов запропонував поновити на вході у міськраду пропускну карткову систему, яка фіксуватиме час перебування на роботі працівників. Проект цього рішення при нагоді розглянуть на засіданні виконавчого комітету.


реклама

Коментарі  

 
0 #15 Анти-спам 03.09.2015 12:27
Цитую ЛВВ:
Вопрос высосан из пальца, для пиара секретаря.

Якщо у секретаря ткий піар, то мером він не буде. 150% Це навіть не дитячий сад, це клініка.Якщо у основного претендента такий "піар", то Одаричу не треба й хвилюватися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 ЛВВ 03.09.2015 10:54
Вопрос высосан из пальца, для пиара секретаря.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 ЛВВ 03.09.2015 10:48
Ще не мер, а вже за драконівськи методи. Ви хоч у картки, хоч у доміно грайтеся. Люди тут ні чому, вони повинні входити і виходити вільно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Руслан 03.09.2015 10:35
Та якби він назавжди зник з нашого міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Ух ти! 03.09.2015 10:20
Ділом займіться. В місті дим, люди з глузду зїжджають, а вони в бумжках копирсаються
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 незнайка 03.09.2015 10:15
сие не собственноручно е заявление Мадамочка постаралась и встыгла надрюковать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Оксана 03.09.2015 10:12
Сосовно системи її вже давно потрібно поновити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Микола Кудрявцев 03.09.2015 10:11
Коли коту нема чим зайнятися, він...ну, ви в курсі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Оксана 03.09.2015 10:10
Радуцький продовжує і надалі принижувати свою мужську гідність. Йому просто немає що робити. Він спить і бачить себе в кріслі міського голови але це тільки його марення.Черкащани цю людину не бачать в цьому кріслі скільки б він не догождав у тому районі де ставив дитячі площадки та у тому садочку до якого ходив у свій час. Ця людина не знає Закону про Державну службу та Етики поведінки службовця. Йому б почитати Статтю 5 Закону про Державну службу. Опозорились уже на всю Україну. Працювати не працює а без кінця поливає брудом свого друга Одарича. Я не захищаю Одарича він не потрібний Черкасам але надоїв уже і Радуцький-клоун. Ще такого цирку в міській раді не було мабуть ніколи.Радуцькому потрібно мабуть не за Одаричем слідкувати а подумати як відправити на заслужений відпочинок працюючих інвалідів у міській раді відсоток яких становить уже десь за 60%.Лікарі чималі кошти поклали в кармани. ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Дід Лайн 03.09.2015 10:02
Цитую Яша:
А може йому на ногу одягнути електронний браслет, щоб знати де він знаходиться..?

А може не на ногу і не електронний?