На скриньку Черкаського КВУ прислали ось такий документ, яким Департамент освіти Черкаської міської Ради «пропонує» всім школам міста провести екскурсії на заводі «Темп» та ТРК «Вікка». Такий ентузіазм в професійному розвитку дітей можна було б лише привітати, якби ці екскурсії відбувались не напередодні виборів (а графік чітко розрахований до дня голосування, крім однієї екскурсії) і не на підприємствах, які належать Михайлу Бродському, однопартійцю та багаторічному партнеру Сергія Одарича, міського голови м. Черкаси. Про це пише сайт КВУ.

"До того ж цей документ може свідчити про використання адмінресурсу, з боку міського голови, який є безпосереднім керівником Департаменту освіти Черкаської міської Ради.

Наразі важко сказати на що розраховують організатори цього дійства. Адже учні 9-11 класів ще не можуть голосувати і навряд чи стануть «добровільними» агітаторами після кількох годин на заводі. Можливо це стратегічний розрахунок на десятиліття вперед, коли школярі виростуть, загадають «безкоштовну» екскурсію і підтримують кандидата від ПВД.

Але все ж більше це схоже на підготовку банальної інформаційної агітки і створення PR-приводу. Такі стандартні прийоми часто використовуються під час виборчих кампаній і не викликають ніяких заперечень. Тільки от навіщо використовувати для цього дітей?" - йдеться в повідомленні.

Редакція намагалася зконтактуватися з Євгеном Петровичем Степком, який і підписав документ, проте поки коментарі в нього отримати не вдалося.

реклама

Коментарі  

 
0 #18 О.ЧУПРИНА 13.09.2015 17:43
Цитую Борис Юхно:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Машбуд-найстаріше машинобудівне підприємство черкащини,перет ворене ні на що.А колись був флагманом машинобудування для харчової промисловості.

А ще ні на що перетворені тютюнова, цукрозавод, ЗТА, два пивзаводи, шкіргалантерейн а, швейна, хімволокно, сувенірка... Рулять ефективні менеджери!

А вся причина у нас самих.Обираємо тих,хто платить гроші і красиво говорить.На керівні посади в державних органах призначаються корупціонери,за посади знову таки платяться гроші.А народ мовчить.Хто з керівників фонду держмайна чи регіональних відділень сів до в"язниці за злочинні дії пов"язані з приватизацією держмайна та за халатність і безконтрольніст ь у виконанні інвестиційних зобов"язань тощо.Країні потрібна ДИКТАТУРА ЗАКОНУ і диктатура сильної й порядної постаті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Руслан 11.09.2015 14:34
Может пора в прокуратуру обратиться за такое?
Детсады тоже будут гнать на экскурсии?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 провізор 11.09.2015 12:02
Одарич іде понакатаному кожен раз перед виборами.Хавайте городяни!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Семен 11.09.2015 12:00
ФИМЛИ повезло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Валерий 11.09.2015 10:10
Цитую Михалыч:
А почему нет? Живой, работающий завод - есть на что посмотреть ребятам!

Михалич Ви застрягли десь в 1991 році (тоді це був справді "Живой, работающий завод"), але потім туди прийшов бродський&одарич, і все пішло шкереберть (невкладається в голові як можна доручати одаричу керувати містом, якщо він розвалив СВОЇ колись працюючі та процвітаючі два підприємства ТЕМП і ДОК)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Борис Юхно 11.09.2015 10:07
Цитую О.ЧУПРИНА:
Машбуд-найстаріше машинобудівне підприємство черкащини,перет ворене ні на що.А колись був флагманом машинобудування для харчової промисловості.

А ще ні на що перетворені тютюнова, цукрозавод, ЗТА, два пивзаводи, шкіргалантерейн а, швейна, хімволокно, сувенірка... Рулять ефективні менеджери!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 стабилизец 11.09.2015 07:58
та какая там профориентация ;-) , никто никогда не видел вакансий ентого крутого предприятия, тем более без опыта работы, которого у школяров нет и не предвидится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Рамір 11.09.2015 04:03
Це тільки початок піар Одарича до виборів.
Далі буде ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Денис Колесник 11.09.2015 03:00
Цитую Знающий:
Так, якщо учні 9-11 класів не голосують, то в чому проблема? Нехай діти підуть на підприємство та подивляться, як воно працює. Нічого поганого в цьому немає. Чому треба обговорювати те,що є нормальною дією в профорієнтаційн ій роботі?


Кузя! Не зїзжай на дурника! )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 О.ЧУПРИНА 10.09.2015 20:26
Машбуд-найстаріше машинобудівне підприємство черкащини,перет ворене ні на що.А колись був флагманом машинобудування для харчової промисловості.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100