Сьогодні в Черкаському художньому музеї стартував четвертий фестиваль «Три крапки». Вперше за чотири роки проведення фестивалю в місті вирішили також залучити і місцевих художників. Більше ста робіт черкаських митців представлені на розсуд публіці.
На заході були присутні художники, чиновники, а також міський голова Черкас Сергій Одарич, який зараз перебуває у відпустці. Зокрема міський голова відзначив, що за останні кілька років Черкаський обласний художній музей став потужним осередком творчого життя міста. А також Сергій Олегович розповів про свою родинну традицію:
- У нашій родині з’явилась традиція, коли ми святкуємо Дні народження, або якісь загальні свята, то на другий-третій день, приїжджаємо дружно в художній музей відвідати виставки та експозиції.
Директор Черкаського обласного художнього музею Ольга Гладун кілька разів подякувала міській владі за сприяння у проведенні виставці та наголосила, що масштабнішого заходу, ніж проведена виставка черкаських художників, у місті не було.
- У минулі роки фестиваль «Три крапки» - це була така молодіжна тусовка, в якій брали участь дизайнери, молоді художники з усієї України, і ми відмовляли членам нашої обласної спілки художників у виставці, бо приміщення зайнято фестивалем. А потім ми дізнаємось про можливість отримати гранд від черкаської міської ради, яка дає кошти на розвиток черкаських художників. І тоді все зійшлося все в одній точці: і черкаські художники, і День художника, і фестиваль, - говорить Ольга Гладун.
Перший фестиваль у Черкасах за словами пані Ольги пройшов 2009 року. З тих пір його проводять традиційно з періодичністю раз на два роки.
Цьогорічний фестиваль триватиме до 10 жовтня. В його рамках будуть проведені тематичні екскурсії, літературні зустрічі та вистави.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису