реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

У інтерв’ю сайту «Про все» екс-мер Черкас Сергій Одарич розповів про подальші плани – зокрема, про те, якою бачить роботу у якості депутата міськради.

– Зараз завдання номер один – сформувати дієздатну більшість у міській раді. Тому сьогодні я приділяю цьому багато часу. Мені здається, що ця міськрада найбільш професійна і порядна, порівняно з усіма попередніми каденціями, тому я думаю, що є шанс створити ефективну більшість. Також зараз приділяю більше часу бізнесу, оскільки протягом роботи у якості мера ні такої змоги, ні бажання, не було. Також у мене є амбітні цілі – хочу серйозно запустити програму енергоефективності в житловому секторі. Тому думаю над створенням компанії, яка займеться інвестуванням із залученням світових коштів в утеплення наших будинків. Це дуже перспективний напрямок. Я думаю, що компанія буде базуватися в Черкасах, а функціонуватиме по всій Україні.

– З ким плануєте сформувати більшість у міській раді?

– Ми дуже тісно співпрацюємо з Партією Вільних демократів, ВО «Черкащани», партією «Укроп», більшість наших позицій співпадає з об’єднанням «Самопоміч».

– Якщо нинішня влада пропонуватиме вам якусь посаду, чи погодитеся? Ким би хотіли працювати?

– Думаю, що ні, я хочу працювати Сергієм Одаричем.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Т.Ролінг 16.12.2015 13:35
Екс зовсім не думає про те, шо боєздатна більшість може бути сформована і без нього з його набридлими усім ВД. Забагато ним зроблено для того, щоб з ними і ним самим ніхто не хотів мати діла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 О.ЧУПРИНА 15.12.2015 22:15
Сергію!Я тебе щиро вітаю з визволенням.Працювати Сергієм Одаричем це саме цінне,що може бути і зараз,і потім.З іншого боку,прошу не займатись створенням якихось більшостей.Є міський голова.Допоможи йому працювати не оглядуючись на всякі умовності.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Антон 15.12.2015 20:24
Цитую Изя:
[quote name="Антон"]
А про Толю еще скажем, после года хотя бы.

Еще год не прошел, а вы УЖЕ всех слюной забрызгали...)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 енергоефективний 15.12.2015 19:33
хочу серйозно запустити програму енергоефективно сті в житловому секторі. Тому думаю над створенням компанії, яка займеться інвестуванням із залученням світових коштів в утеплення наших будинків.

Директором компанії блондинку Кривопустову назначить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Я з вулиці 15.12.2015 18:54
Цитую Люка:
Тому думаю над створенням компанії, яка займеться інвестуванням із залученням світових коштів в утеплення наших будинків.
Чего же ты раньше не думал то? Или не было чем?

Все продумано! Створить фірму - буде просить гроші з міського бюджету - буде їх протринькувати... а тепло буде літом... я так розумію такі плани О..д..рича
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 стабилизец 15.12.2015 18:36
пущай сначала со своими штабистами и работниками избиркомов рассчитается, бо пишут, шо обещался-обещался, а доселе не собрался. :lol: планы сочинять - не мешки ворочать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Теснота 15.12.2015 16:57
Ми дуже тісно співпрацюємо з Партією Вільних демократів, ВО «Черкащани», партією «Укроп»,
Так там все перебежчики с ПВД, не удивительно, все еще греют мысли что Одарыч вернется. Все, не вчернется!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Изя 15.12.2015 16:55
Цитую Антон:
як зразу прихлібатєлі Толі заворушилися :-x


Прихлебатели Сирьожи и не уходили.
Просто :-x уже от этого лизоблюдства.
А про Толю еще скажем, после года хотя бы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Антон 15.12.2015 16:50
як зразу прихлібатєлі Толі заворушилися :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Подробнєй,пжалуста! 15.12.2015 16:42
– Ми дуже тісно співпрацюємо з Партією Вільних демократів, ВО «Черкащани», партією «Укроп», більшість наших позицій співпадає з об’єднанням «Самопоміч» (с)
А хто тоді ховається під займенником "МИ", особливо в частині "Ми дуже тісно співпрацюємо з Партією Вільних демократів" ???! :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100