реклама

реклама

Фото з "Фейсбуку"

Фото з "Фейсбуку"

Відтепер директором КП “МІА Черкаси” буде Інна Дудоладова. Про це повідомила сама Дудоладова під час засідання виконавчого комітету, пише infomist.ck.ua

 

У членів виконкому виникло питання щодо функцій комунального підприємства та працівників, які паралельно працюють на приватному каналі “Антена”.

За словами директора департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук, праця на двох роботах не забороняється законодавством.

Більш того, за її словами, на зарплату МІА вижити неможливо.

Як зазначив міський голова Анатолій Бондаренко, попередня влада цим підприємством не займалась, але воно може виконувати багато соціальних функцій.

На балансі підприємства перебуває 8 моніторів, які планують поставити в торгових центрах, аби висвітлювати новини міста.

Член виконкому Іван Кієнко запропонував комунальному підприємству вести сайт Черкаського міськвиконкому. Однак на це кошти виділятимуться окремо.

Після тривалих дискусій члени виконкому ухвалили рішення перенести розгляд фінансового плану на наступне засідання.

Нагадаємо, що директор КП Валерій Воротнік перебуває у декретній відпустці. Річний бюджет МІА складає близько 500 тис. грн.

реклама

Коментарі  

 
+6 #23 африканец 24.02.2016 20:55
Цитую бульба:
Гарненька. І чія вона ...?


та це ж воротніка жінка здається. чи я помиляюсь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 максим 24.02.2016 16:22
[quote name="Черкащанка"]Не знаю звідки такі в’їдливі коментарі стосовно нового керівника МІА! Вона професійний журналіст з великим стажем роботи. І в "Новій Добі" вона не коректором працювала, а редактором відділу інформації, потім керувала сайтом, була прес-секретарем кількох виборчих кампаній, помічником міського голови!А те, що має не по роках гарний вигляд - ще плюс і як жінці![/quote
Так брала, брала також брала участь в виборчій компанії пана Бондаренка, по зустрічах з ним ходила, (сам був на такій зустрічі) - от і подякував за це мекр. Молодець ! - звичайно мер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 бульба 24.02.2016 01:14
Гарненька. І чія вона ...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Так собі 23.02.2016 23:50
Підворотнічок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #19 UA 23.02.2016 23:00
Привед, ньюСысоева, гы :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Махлеж? 23.02.2016 22:19
Цитую Vsevolod:
Справді - посада директора МІА - пряма дорога до декрету. Петрова-Воротнік-тепер Інна



Прикол. Так а як той декретчик Воротнік совміщає свій декрет із роботою у Антені? Він же повинен дома сидіть і дитину глядіть. Мабуть тут якийсь махлеж. Декрет же платять по догляду за дитиною а не по роботі на телебаченні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Луначарка 23.02.2016 21:38
А як же Сисоєва? Неподобство! )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 vlad 23.02.2016 19:28
Цитую Джон Дір:
А хто у Воротніка чоловік? Невже Мамалига?

Мужья тоже могут уходить в декрет. Курите законы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 Вікторія 23.02.2016 18:28
Цитую Черкащанка:
Не знаю звідки такі в’їдливі коментарі стосовно нового керівника МІА! Вона професійний журналіст з великим стажем роботи. І в "Новій Добі" вона не коректором працювала, а редактором відділу інформації, потім керувала сайтом, була прес-секретарем кількох виборчих кампаній, помічником міського голови!А те, що має не по роках гарний вигляд - ще плюс і як жінці!

Погоджуюсь. Як депутатами ВР в 25 стають,то це нормально,а досвідченого працівника призначають керувати знаною ним справою, так вже амур вбачається й заздрість стримати неможливо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #14 Vsevolod 23.02.2016 17:36
Цитую стюардеса жанна:
Цитую ангел:
Ранувато її ще до керівника!

Цитую ангел:
Ранувато її ще до керівника!

Враховуючи, що Інна змінила хваміліо, то коректура піщла на пользу. Та нічо, скоро і вона піде у декрет. А Толя-залізяка наступає на тіж граблі, шо з САсоєвою?

Справді - посада директора МІА - пряма дорога до декрету. Петрова-Воротнік-тепер Інна