Нові написи з’явилися позавчора на стінах Червонослобідської сільради Черкаського району – вони додалися до тих, що зявилися 30 березня, тільки цього разу пописано не внутрішні, а зовнішні стіни.
Учасники об’єднання громадян «Ініціативна група територіальної громади с. Червона Слобода» твердять, що виступають за прозорість дій місцевої влади, за законність ухвалення рішень сільською радою, займаються волонтерською діяльністю.
Проте саме за наполяганням членів «Ініціативної групи» в Червоній Слободі вулиці, названій іменем загиблого героя АТО Іллі Іделя було через суд повернуто назву «Радянська». Характерно, що безпосередньо займалася цим активістка «Ініціативної групи» Юлія Околічна, яка на той момент обіймала посаду секретаря сільради.
– Після виборів ми запропонували її кандидатуру на посаду секретаря ради, – пригадує Зінаїда Михайленко. – Я попросила депутатів: давайте виберемо, може ці люди будуть менше ходити по вулицях та випробують, як же воно – працювати у владі села з 10-тисячним населенням.
За словами пані Михайленко, її надії не виправдалися. Виконувала пані Околічна свої обов’язки не належним чином, а потім розпочала кампанію зі скасування перейменування вулиці Іллі Іделя. Добилася з цього приводу рішення Черкаського районного, а потім – Київського апеляційного суду.
– Тому я запропонувала депутатам достроково припинити повноваження секретаря сільради Околічної. Депутати мене підтримали, – каже пані Михайленко. – Тому тепер у нас – інший секретар, педагог за освітою. А члени «Ініціативної групи» продовжили свою діяльність. Для прикладу: перед сесією, яка в нас відбулася в середу, представник «Ініціативної групи», депутат сільради Віталій Бортнік прийшов в обідню перерву, замкнув двері на шурупи, порозливав якийсь мазут, зламав ручку на дверях. Думав зірвати сесію, але хлопці-атовці відкрили двері залу. В супроводі поліції й громадських формувань ми все-таки сесію провели.
Як повідомлялося, пан Бортнік, використовуючи балончик із білою фарбою, розписав стіни сільради критичними щодо її керівництва написами.
На сайті «Червона Слобода» представники «Ініціативної групи» пояснили, що це зроблено, «щоб донести до людей правду, звернути увагу на безлад, хамство, безпредел і обкрадання села». Сільраду тут називають «так званою». Як пояснили члени «Ініціативної групи» інформаційному агентству УНН, цей орган нібито є мало не самопроголошеним. Натомість торік у серпні активісти провели збори громади (на які прийшло 120 осіб). Ці збори прийняли документ під назвою «Статут територіальної громади Українського народу села Червона Слобода», який передбачає створення зовсім інших органів місцевої влади й навіть власної міліції...
– Нещодавно в сільраді було зроблено ремонт. Тепер стіни – спаплюжено. Крім того, в приміщенні стоїть неприємний хімічний запах, – скаржиться Зінаїда Миколаївна. – Сьогодні вночі хтось пообписував червоною фарбою й зовнішні стіни. Як завжди: «Де земля?», «Де бюджет?», «Агенти Кремля»... Ми мусили звернутися до правоохоронних органів, і нам призначили цілодобове чергування поліцейських. Щиро кажучи, ми побоюємося, як би нам не вкинули і щось інше... Якби не сталося пожежі чи ще чогось. За кілька років перед цим побили тодішнього сільського голову Миколу Котка і його заступника. Тепер – наче б то новий сільський голова, але все одно чогось ніяк не заспокояться.
реклама
Коментарі
"ПОЖИЗНЄННО виграв всі тендери....." -це вже клініка, Андрійко.)))
Андрюша :-D Та мені що Одарич, що Бондаренко - одним миром мазані. Популісти і демагоги.Просто як вже написав раніше - язиком молоти, не вагони розгружать.
от ніяк не угомониться одаричевська свора
так прибиранням сніга займаоася людина одарича яка виграла пожизнєнно всі тендери угробив комунальне підприємство на пару з одаричем
убогі
Ну а наші любителі графіті брезгливі працювати в туалеті, їм вже державні установи подавай, ну а ми їм вручаємо мандат для того щоб відчували себе як вдома....
Так то оно так-закон есть закон,вот только если бы закон был один для всех,что мы к сожалению не наблюдаем.
Немає,і уе всі знають.
На п'ятнадцять діб та штраф за пошкоджена майно , для першого разу, а потім кримінальна відповідальніст ь за наступні рази і громадянське суспільство за пів року в селі побудовано!
Для деяких людей неписані ні закони, і ніякого шерифа вони не бояться. І так не тільки в Слободі. Треба роки і роки щоб зформувалося нове відношення до закону
Стрічка RSS коментарів цього запису