реклама

реклама

Топонімічна комісія Черкас підтримала пропозицію заступника міського голови, свободівця, Ігор Коломоєць і членів комісії Михайла Сиволапа та Віталія Масненка, зняти погруддя письменника Максима Горького та перенести його в музей. 20_big

Бюст знаходився на перехресті вулиць Сергія Амброса (колишня Ордженікізде) та Юрія Іллєнка (колишня Горького)

Довідка: Максим Горький - російський пролетарський письменник, у творчості оспівував більшовицький режим.

У одній зі своїх одіозних заяв Горький схвально відгукнувся на рахунок репресій щодо українців та сказав, що українська інтелігенція та селянство таборують у хороших умовах і проходять перевиховання.

Про це йдеться на сторінці черкаської "Свободи" у "Фейсбуці"

реклама

Коментарі  

 
0 #10 ах 08.11.2016 10:09
хороше місце для базарчику
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 владимир 07.11.2016 13:48
Хлопці ! Як не старайтеся, до влади вас ніхто не допустить ! А "воздух посотрясать " будь ласка !Ви створюєте фон - начебто йдуть реальні зміни ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Катопоним 07.11.2016 12:39
Нужно запретить "Свободу", потому, что она носит название на русском языке. В переводе с русского на украиснкий должна быть не "Свобода" а "Воля".
Надо запретить этот кремлевский проект.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 МИР 07.11.2016 09:40
Очень актуально. А я, глупый, все думал, что мне в Черкассах нормально жить мешает. Оказалось, памятник Горькому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Резкий ФСБэшник 07.11.2016 08:22
Вот вот давно бы перенесли,а лучше распилить,может внутри есть золото.
В прессе сообщали недавно что на Украине снесли последний памятник Ленину.
А я обладаю информацией что остался один и именно в Черкасской области.
Информацию могу продать за символические 1000 долляров причем только
представителю румуно молдаван Ботнару,еуропей цу Обидзиньскому,и другим ............... националистам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 чехов 06.11.2016 20:35
Обалденное достижение свидомых членов очередной громадськой комиссии ! А цены в магазинах понизить слабо ? или вам эти цены нипочем ? Вы хоть одну книгу напечатали тиражем более 500 экземпляров ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 RATM 06.11.2016 19:53
Какой же это паноптикум. Цитата: "Ігор Коломоєць і членів комісії Михайла Сиволапа та Віталія Масненка" Да где вы - XXLы - и где Горький ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Я черкащанин 06.11.2016 19:35
Це правильно ще й тому, що пам'ятник - у дуже занедбаному стані, весь пописаний. В музеї він буде збережений краще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 нарешті 06.11.2016 19:35
не пройшло і 25 років
Топкомісії -- респектуха!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 007 06.11.2016 19:23
Ідіотизм зашкалює