реклама Делікат

У зв’язку з тим, що в найближчі два-три місяці буде суттєво змінене законодавство в частині повноваження міліції, зростуть повноваження муніципальної інспекції. Тож наступного року міський голова Черкас має намір утворити муніципальну міліцію. Про це Сергій Одарич повідомив 5 грудня на прес-конференції.

– УМВС ловитиме злочинців, а громадським порядком, правилами паркування, дотриманням тиші та правил торгівлі займатимуться муніципальні інспектори, – повідомив Сергій Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 *** 13.12.2011 22:21
чего-то видно боятся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Чорний полковник 09.12.2011 17:58
Панове! Так колись таке в Черкасах вже було... ППСніки службу несли як і завжди. А от коли зарплату приходили отримувати (так называемый "День чекиста") то половина отримувала з держбюджету, а інша половина з міського... А коли в міському бюджеті закінчились гроші на ці цілі (зарплати, форма, утримання патрульних автомобілів, пальне та таке інше)то знову всіх обєднали і перевели на кошт держави. Точно так буде і цього разу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Глядач 09.12.2011 10:41
Класно. Уявляєте, як буде гарнюньо: на зроблених вільнодомкратам и широченних автобанах, у будках затишних муніципальних постів з євровікнами від вольнодомкратів стоятимуть справжні муніципальні вільнодомкратів ські ДАІшники і збиратимуть для вільнодомкратів гривні й тугрики. Пропоную ще зробить почесну роту шотландської або хоч вірменської гвардії для Одарича.и Гвардійцям -гарні шапки з пір"ям на голові, міні-кілти на (т)опі і максі-шаблі при боці. А у "Райфайзенбанку" - мавзолей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Ну-ну 09.12.2011 10:01
Цитую Гоша:
Муницыпальная инспекция проедает больше бюджетных денег, чем зарабатывает на админштрафах! Вопрос: а нафиг она тогда нада?

Например для того, чтобы ходить вечерами после работы по маршруту езды Одарича домой и смотреть не палят ли люди листья и пытаться на них составить протокол. Хороший фильм есть - тупой и еще тупее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Алёна 08.12.2011 20:46
Цитую Вадим:
Правильная идея. Главное не набирать туда тупое быд** как в ППС

Не знаю, у меня муж проработал в милиции 25 лет, последние из них 5 - в ППС и я его тупым быдлом не считаю. Не лучше ли тебе взглянуть сначала на себя.Как в одной юмористической передаче - ну ты козлина и баран!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Андрей 08.12.2011 14:41
Ідея украдена, як завжди
http://sprotiv.org/2011/12/08/gaulyajter-popov-vzhe-xoche-stvoriti-svoyu-miliciyu/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Ню-ню 08.12.2011 11:41
***ідея ***діяча. Коли собачці нема чого робить, вона***. А Ми, Сергій Другий - граємося у власну армійку. Окремий мошнівський батальйон муніципальної жандармерії особливого призначення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 sh239k25 08.12.2011 00:09
Что ......... в Мошнах плохо гуляется?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 sh239k25 08.12.2011 00:06
А Черкащан этот........ спрашивал.
Может надо к общественным народным дружинам возвратиться и взять под контроль бурную деятельность ........., а то прокурору некогда заниматься этим бес пределом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Гоша 07.12.2011 20:55
Муницыпальная инспекция проедает больше бюджетных денег, чем зарабатывает на админштрафах! Вопрос: а нафиг она тогда нада?