реклама

реклама

Екс-мер Черкас Сергій Одарич у соцмережі вкотре проаналізував ситуацію в місцевому політикумі. У коментарях до допису дехто з черкасців запропонував екс-меру збирати черкаський майдан.

Одарич пояснив, що не робитиме це з трьох причин.

«- моя участь може сприйматись як спроби якогось реваншу;
- моя участь обмежуватиме появу молодих лідерів;
- я маю надзвичайно насичине і цікаве життя, нові і дуже іноваційні проекти, якими не займався 10 років.

Тому готовий ділитися моїм досвідом і знаннями, якщо це комусь цікаво. Але «збирати громаду» - без мене», – наголосив колишній міський голова Черкас.

фото(1)

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Злой 12.08.2017 09:09
А что вы так все возбудились.может быть вы что-то действительно сделали полезного,как для себя и близкого окружения,или только ,как пистеть и умеем? Теперь сразу всем тем,кто тут же скажет мне,что я приспешник одарыча,спешу разочаровать,я его даже в глаза не видел.Вот вы пишете.что 10 лет он был у власти(мером),з начить он что-то делал,если сразу не выгнали его сраной метлой.Наша гнусть заключается в том,что имеем мы с вами короткую память и на следующих выборах выберем себе ту же шваль.Если мы так себя ведём,значить мы или УО(умственно отсталые),или законченные идиоты.Только без обиды.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 ще одна 11.08.2017 21:21
четверта-здобути нарешті вищу освіту за фахом УРБАНИСТ і стати єдиним і неповторним в Україні. Досвід забудови сквера драмтеатру є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Любов Майборода 11.08.2017 19:05
Пане Одаричу, БУДУЧИ ДЕПУТАТОМ, Ви не відвідали жодної сесії міської ради. :P Фракція вільних демократів знаходиться у вашому підпорядкуванні і голосує за розпуск виконкому. Три роки тому перед Вашою відставкою також був розпуск виконкому. ДЕЖАВЮ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Щука 11.08.2017 18:11
Ковбасить Черкаси завжди, коли мер не єврей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Петрушка 11.08.2017 16:34
А когда он последний раз как депутат был на сесиии? Насколько известно то он живет в Черновицкой губернии и наверное там в планах балотироваться.
А ленточку георгиевскую далеко спрятал? Или региональный флаг? Пересидел Майдан за границей а теперь умничает. Никто его уже в Черкассах не ждет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 СОЛДАТ 11.08.2017 14:36
Цитую Ротенберг:
Бреше. Спить і баче себе мером. Але знає-рано.

Не можу з Вами не погодитись.З однієі сторони наче і рано,а з іншоі уже, напевне, і пізно.Залишилось хіба що писати комменти і плакати в хустинку. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Ротенберг 11.08.2017 13:58
Бреше. Спить і баче себе мером. Але знає-рано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 федор принципиальный 11.08.2017 13:19
Шановный,если у тебя насичине и цикаве життя,нови проэкты чего суешь свой нос где тебе нецикаво и где ты за 10 лет своей"славной"работы развалил то,что было до тебя сделано,ведь незря в Киеве тебе прокурор просил 5 лет отсидки,благо моня тебя спас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 если коротко, то 11.08.2017 12:11
он просто хам.