реклама

реклама

Сьогодні на звітно-виборчих зборах обласної організації Національної спілки письменників Володимира Поліщука обрано головою організації. За його кандидатуру проголосували практично одноголосно.

кошова1-600x339

Про це інформує «Дзвін».

Вже колишній очільник письменницької організації Володимир Ткаченко та відома поетеса, громадський діяч, депутат облради Валентина Коваленко відмовилися претендувати на булаву голови. Проте Валентина Михайлівна погодилася бути першим заступником нового голови, за що письменники і одноголосно проголосували. Ще одним заступником – обрано Катерину Вербівську.

Цікаво, як повідомив Володимир Трохимович, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко просив його напередодні стати заступником з гуманітарних питань у переформатованому міськвиконкомі. Однак він зробив вибір на користь письменницької організації і творчої роботи.

реклама

Коментарі  

 
+5 #14 жека 13.02.2018 15:11
Після родини Тулубків, чекаємо від спілчан творів про родини Черевків і Ткаченків! Многія лєта!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Цікавий 12.02.2018 13:09
Опять за рибу гроші! Та які в Черкасах пісатєлі? Як їхні хвамілії? Шо вони напісалі? Га? Їздять по школах дітям голови морочать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Пильний 08.02.2018 23:44
До нашого берега...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Пошливы 08.02.2018 23:42
Да уж...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 черкащанка 08.02.2018 19:34
Бондаренко уже точно с ума сошел :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 Боря 08.02.2018 15:42
Таким керівеикам вже на печі сидіти та онукам байки розповідати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #8 ДЖЕКО 08.02.2018 14:07
Володимир Трохимович - прекрасний філолог, викладач, його пари ми в універі любили. Але такого роду робота - не його, це чітко було видно по його ректорству ЧНУ. Кожна людина повинна займатись своєю справою. На жаль, цього ніяк не зрозуміють Ботнари та багато йому подібних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #7 правда 08.02.2018 13:41
скільки ж заздрісників
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 Сарказм 08.02.2018 13:27
Цитую Народ:
Добре, що і відмовився. Там закочувать рукава потрібно і працювать, а він лише говорити вміє, ідеї роздавати, лизнуть, кому і де потрібно знає. Згадайте Тулуба і книгу про його рід.

До речі, книга написана у співавторстві з Кузьмінським, який перед цим Трохимовича викинув з ректорського крісла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 Студент 08.02.2018 13:24
Цитую Чолом:
А тут доведеться працювати.

Над чим??? Над новими "дууже корисними" книжками, які потім заставлятиме студентів купувати???? Одна макулатура....