Бізнесмен, депутат Черкаської міськради від Партії вільних демократів Микола Мирза не має наміру балотуватися до Верховної Ради України, незважаючи на те, що однопартійці готові підтримати його кандидатуру на парламентських виборах по одному з округів Черкас. Про це Микола Мирза повідомив у коментарі «Прочерку».

– Ці розмови точаться ще з лютого минулого року, мовляв, що я балотуватися в нардепи, що в мене, зокрема, по Дахнівці, найкращий рейтинг. Але я ще тоді казав, що не балотуватимуся. Бо яка користь з депутата Верховної Ради? – міркує Микола Мирза. – Скільки вже тих нардепів було від Черкащини. І що? Жодної додаткової лампочки вони в Черкасах не вкрутили, жодної додаткової лавки не поставили.

За словами бізнесмена, у нього є багато проектів, які він планує реалізувати в мікрорайоні Дахнівка. Зокрема і через це він не балотуватиметься, адже не збирається кидати розпочаті справи.

– Треба відкрити в мікрорайоні амбулаторію сімейного лікаря, аптеку, зробити каналізацію. Тому і думати мені нема чого за те балотування, – сказав Микола Мирза.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 ВВС 07.05.2012 09:19
Цитую Абрек:
Та куда там! Еще никто не предлагал, а он уже отказывается. Понты, понты....

Так таки так! Мабуть, мало грошенят зібрав, щоб купити путівку на вибори у Героя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Брикля 06.05.2012 19:24
Да Микола Олександрович!! ! Лампочки за ваша "Ізюминка"!!! Багато чого, як і всі, обіцяєте. А Ви спочатку наведіть порядок біля дитячих майданчиків, які з Вашої "подачі" встановили в Дахнівці перед виборами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Черкащанка 09.04.2012 20:41
Ну дерева вирізає за чиєюсь же вказівкою? :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Петро 05.04.2012 22:45
От хай би в Дахнівці і хазяйнував!А він в центрі Черкас європейські стоянки будує,дерева вирізає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 федор принципиальный 05.04.2012 17:10
правильно коля в черкассах ты больше угробишь скверов и закатаешь под асфальт в киеве такой возможности не будет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Пан Ніхто 14.02.2012 20:52
Куди йому до ВР, він же вважає що там лампочки вкручують. Шановний, там закони потрібно писати, про що вже всі забули.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Хеловін 14.02.2012 19:49
Цитую Перепелиця:
Спочатку обікраде людей на мільйони, а потім їм "вкручує лампочки" :D :lol: :D

БРАВО! Краще не скажеш :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Оксана Колісник 14.02.2012 14:22
Ну ще ніхто нікого нікуди не висував... хай мене вибачить шановний депутат, але прочитавши статтю, загадала одну знайому. Вона дуже творча людина і перші кроки до кар'єрних висот робила в Києві. Той час вимірювала своєрідними етапами: "я могла би погодитися на пропозицію того, але...; наступного, але..." Ніколи, щоправда, не уточнювала, чи надходили насправді ті пропозиції. Ото і тут так же ж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Абрек 14.02.2012 13:08
Та куда там! Еще никто не предлагал, а он уже отказывается. Понты, понты....