реклама Делікат

Бондаренко2 На думку міського голови Анатолія Бондаренка, його опоненти у міській раді готові з ним домовлятися, але цьому заважають впливовий бізнесмен Андрій Бородай і колишній секретар міськради Олександр Радуцький.

– Потрібно дві людини відправити десь на курорти – товариша Бородая і товариша Радуцького, тому що тій всій опозиційній групі вони просто вже надоїли, – сказав міський голова в інтерв’ю виданню «Вичерпно». – І вони (депутати, - ред.) готові приходити, сідати й домовлятися. І я їм чітко сказав: «Шановні друзі, що ви хочете? Посад? Приходьте, я вам дам посади, тільки покажете результати роботи на них». Сісти за стіл переговорів у 206 кімнаті міськради – публічно, при журналістах, чітко підписати угоди – і працювати!

При цьому Анатолій Бондаренко наголосив, що готовий вести переговори з будь-ким у місті, крім Бородая і Радуцького.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 ХМ 09.11.2018 10:45
Ти вже роздав посади ..., результати налице
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ох 06.11.2018 00:17
Курорти....
Натяк на небеса ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 С барского плеча 05.11.2018 21:07
я вам дам посади,

Куди йдуть гроші платників податків. Я дам посади. Роздули штат мерії далі нікуди. Зайдіть на сайт мерії, одні департаменти з трьох осіб да управління з двох. Зарплати як у Кабміні, а толку як з козла молока.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Шарафутдінов Еркін. 05.11.2018 10:19
Цитую Проникся.:
Хоча б думав що говорить?! Боже, і ця людина сьогодні є мер черкас?


Тут просто у мєра пальці віялом стоять.Привичка з минулих часів зосталася. А працювати з людьми він не вміє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Мікроскоп 05.11.2018 03:46
Їх би разом!Всіх.І тих і інших.Щоб забути як кошмарний сон.Та на жаль.все буде як є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Міняйло 05.11.2018 01:06
А завдяки кому, ця особа (Бондаренко), стала мером Черкас?... Декого відірвало від землі ?!!! Незабаром Валерії і «подругам» прийдеться «валити» за кордон!!!!!! Тому, що Юля не пройде!!! 100% !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Дональд Трамп 04.11.2018 19:44
С бондаренко можно согласиться -андрюшу и шурика на курорты,а его на нары.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #1 Проникся. 04.11.2018 15:54
Хоча б думав що говорить?! Боже, і ця людина сьогодні є мер черкас?