
«Так склалась доля, що, як і ви (містяни), я дізнався про зупинення руху за фактом події. Проблема потребувала виключно правового врегулювання. Ключовим питанням повстала легітимізація перевезень в Черкасах. Перевізники не могли здійснювати перевезень без договорів, – пише Валерій Макеєв. – Дякуючи Богу та проявам толерантності сторін конфлікту, такі договори були акцептовані та підписані перевізниками просто в холі Черкаської міської ради. І відразу, без очікувань на формалізацію договірних правовідносин з боку ЧМР, а, як і має бути в поважних господарських правовідносинах, довірившись поважному слову, перевізники, по можливості, відразу направили автобуси на маршрути. Тішусь результатом після клопіткої та виснажливої роботи».
Нагадаємо, черкаські перевізники ще торік домоглися початку регуляторної процедури щодо підвищення вартості проїзду в черкаських маршрутних автобусах до 5 гривень. Проте навіть після її завершення виконком міськради відмовився піднімати вартість проїзду. 27 лютого 2018 року в сильний мороз усі 8 приватних перевізників зняли свої автобуси з маршрутів, і кілька годин ситуацію в місті рятували тільки комунальні тролейбуси.
Після цього міськвиконком відмовляється розглядати регуляторний акт про вартість перевезень, наполягаючи на тому, що спочатку потрібно поліпшити якість обслуговування пасажирів. 9 липня перевізники повідомили, що з 14 липня припиняють перевозити пільгові категорії громадян, однак згодом від цієї ідеї відмовилися і навіть вибачилися перед пільговиками.
8 листопада, заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар у своєму відеозверненні до черкасців поскаржився на черговий ультиматум з боку перевізників. 9 листопада адвокат перевізників Валерій Макеєв повідомив «Прочерку», що починаючи з неділі 11 листопада в Черкасах висока ймовірність зупинки руху міських автобусів. Ранок 11 листопада черкащани очікували на переповнених зупинках: починаючи з цього дня містом курсували лише тролейбуси. Тролейбуси працювали в посиленому режимі. Також черкаських пасажирів перевозили приміські маршрутки. 13 листопада виконком учергове не підтримав пропозицію підняти вартість проїзду в міських маршрутних автобусах з 4 до 5 гривень. Водночас, міськвиконком установив із 1 грудня новий тариф на проїзд у тролейбусі – 3 грн. Натомість, перевізники висунули міській владі Черкас нові вимоги: негайно підняти ціну на квиток до 6 грн і укласти з ними тимчасові договори. 15 листопада на засіданні виконкому компромісу знов не було досягнуто.
16 листопада ввечері рух маршрутних автобусів вулицями Черкас відновився, вартість квитка 4 гривні. Проте, з керівництвом Черкас було досягнуто домовленість, що з понеділка, 19 листопада, після ухвалення відповідного рішення виконкомом, маршрутки їздитимуть вже по 5 гривень. Також вже підписані договори з перевізниками. Щодо пільгових категорій, то весь перелік категорій, який існував до цього, зберігається. Також для дітей буде змога купити пільговий проїзний на місяць за ціною 120 гривень на один маршрут. Заступник міського голови Людмила Бордунос фахово роз'яснила ситуацію з перевезеннями. А інший заступник мера, Юрій Ботнар подякував перевізникам за складне і компромісне рішення.


Коментарі
А хіба хтось обіцяв нові автобуси? То просто так, для красного слівця, підкидали думку. Нові мабуть вже за мільйон коштують, якщо не більше.....
Все так, окрiм того що у Вiнницi металобрухт не лiта мiстом.
Трохи про "озабочених людей з Черкас " :)
Була новина про перевізників ,написав я там пару комментів -привів посилання на блог
Люди все зрозуміли й підтримали пости -бо пояснив про порушення морально-етичним та нормативно-правових норм,права та свобод громадян(зокрем а інвалідів )вимагання діагнозу маршрутках ,вигадані підкатегорії інвалідів тощо)
Здавалося ,що все зрозуміло
Дивлюся один раз-хтось зайшов зранку замінусував ,пропали всі лайки,люди знову підтримали пост (я ні до кого не звертався)-пройшло ще декілька діб,вже комменти тут не пишуть,але знову зайшли "озабоченні,які бояться правди і замінусували "очевидні та "прописні істини " :)
Я просто у шоці від деяких черкащан :(
http://procherk.info/news/7-cherkassy/67765-u-cherkasah-vidnovivsja-ruh-marshrutok
#Черкаси
#інваліди
I куди зник пункт про якicть: чому знову корчi ПАЗ i Богдан на дорогах?
У Фейсбуці він пояснює, що мав на увазі. У прийнятті рішення маршрутчиками він участі не брав, і дізнався, коли вже був факт ухваленого рішення про припинення руху.
А це - пряме підтвеордження того, що Макєєва вчергове піймали на брехні!
Цікаво, як можна поєднувати журналістську типу "незааангажовану " діяльність з відвертим лобіюванням інтересів приватних перевізників? Взагалі-то, у піарі, рекламуванні і зароблянні грошей немає абсолютно нічого протизаконного, але ж не на посаді секретаря НСЖУ?!
Стрічка RSS коментарів цього запису