«Почали вишивати 17 липня 2018 р. - на Міжнародний день етнографа. На наш заклик зібралися небайдужі містяни, які давно товаришують з нашим музеєм. Григорій Іванович Бабак приніс тканину - канву, яка мала слугувати основою карти. Нитки до музею приносили різні люди, які часто навіть і не називали своїх прізвищ, на шкарпетки військовим, але по якості та кольору на шкарпетки вони не підійшли, тому взяли для вишивання карти.
Вишивали акриловими нитками технікою хрестик. Долучитися до роботи міг кожен бажаючий, навіть ті, хто не вмів вишивати допомагали заправляючи нитку у вушко голки (було й таке).
На вишивання приходило багато різних людей: хто двічі, хто більше, а хто тільки один раз. Усім ми щиро вдячні за участь у нашому проекті.
Найактивніші учасники проекту отримають подяки від Черкаського обласного краєзнавчого музею. Назву можливо й не всіх, але найактивніших вишивальниць. Це: Юлія Вовкодав, Онопрієнко Надія Іванівна, Дернова Ольга Іванівна, Кузьменко Любов Іванівна, Ткаченко Валентина Трохимівна, Люлька Віра Іванівна, Бузницька Ольга Миколаївна, Черкаська обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка, Бабак Григорій Іванович, Володарчик Оксана Миколаївна, Валах Тетяна Петрівна, Литвиненко Тетяна Миколаївна, Мірошник Ірина Петрівна, Руденко Вікторія Володимирівна, Сергієнко Ганна Андріївна. Дуже прошу, усіх хто не названий допомогти мені відновити список учасниць», – розповідає про процес створення карти Черкаської області Тетяна Григоренко, заступник директора з наукової роботи Черкаського обласного краєзнавчого музею.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису