реклама

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич стверджує, що за інформацією, яка просочується з різних джерел, Черкаси входитимуть до трьох виборчих округів. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

Саме тому команда Партії вільних демократів днями задекларувала намір висунути по Черкасах трьох кандидатів до Верховної Ради.

– Але ми визначили, що приймемо остаточне рішення після встановлення меж округів. Ми розглядали власну участь і висування трьох кандидатів. Щодо Олександра Радуцького (директор КП «Дирекція парків», депутат міськради), то він звернувся і сказав, що хоче спробувати свої сили, але не знає по якому округу висуватися, – зауважив мер.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Валентина 10.04.2012 20:33
Цитую Черкащанка:
Цитую Валентина:
[quote name="КРВ"]
Бедненькая, уволили с горисполкома и никак не может успокоится, под разными никами поливает грязью свою начальницу, которую, по большому счету, никто кроме нее в Черкассах и не знает.

Тябя Валентина за взятки уволят очень скоро. :P :P :P

Да нет, уважаемая, у меня свой бизнес и на ваше место я не претендовала и не претендую. Вас понимаю, ну не сложилось, что поделаешь? Остается только грязью поливать свою бывшую начальницу. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Платон 10.04.2012 18:45
У черкащан є вірний спосіб позбавитись Одарича - це проголосувати за його кандидатуру до Верховної Ради... Хе-хе..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Черкащанка 10.04.2012 15:09
Цитую Валентина:
[quote name="КРВ"]
Бедненькая, уволили с горисполкома и никак не может успокоится, под разными никами поливает грязью свою начальницу, которую, по большому счету, никто кроме нее в Черкассах и не знает.

Тябя Валентина за взятки уволят очень скоро. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 О. ЧУПРИНА 09.04.2012 22:34
Цитую О. ЧУПРИНА:
"Барселоні" все одно хто і як проти неї грає.

І на якому полі також.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 КРВ 09.04.2012 19:17
[quote name="Валентина"][quote name="КРВ"]Не смішіть пане Одаричу черкащан, ви вже своїми ідеями та скороченнями в міськвиконкомі насмішили і показали хто ви є насправді зі своєю командою, .....................................РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ.

1-бал Валентина никогда в горисполкоме не работала и не дай бог в єтом гадюшнике работать все знаю потому что у меня работа такая.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Валентина 09.04.2012 15:37
Цитую КРВ:
Не смішіть пане Одаричу черкащан, ви вже своїми ідеями та скороченнями в міськвиконкомі насмішили і показали хто ви є насправді зі своєю командою, а особливо з посадою Директора департаменту економіки та її заступником. Сміх та й годі. Ви краще скажіть черкащанам як у цьому департаменті списуються невідомо куди і кому на кармани бюджетні кошти,які вчасно не надійшли від орендарів,тому що директору не було коли займатися робочими справами.Зі слів працівників в неї були справи далеко не робочі.А в такого міського голови як ви, ця людина отримала підвищення по посаді, то недаром в народі кажуть що РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ.
Я би вам пропонувала ще й Удод висунути кандидатом,і вся команда вже буде разом іти до верховної ради.

Бедненькая, уволили с горисполкома и никак не может успокоится, под разными никами поливает грязью свою начальницу, которую, по большому счету, никто кроме нее в Черкассах и не знает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 українець 09.04.2012 14:40
Цитую КРВ:
то недаром в народі кажуть що РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ.

А це не той народ часом, що за популістський ПРиБЮТ голосував на минулих парламентських виборах?
Бачили очі що купували... ©
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 КРВ 09.04.2012 12:16
Не смішіть пане Одаричу черкащан, ви вже своїми ідеями та скороченнями в міськвиконкомі насмішили і показали хто ви є насправді зі своєю командою, а особливо з посадою Директора департаменту економіки та її заступником. Сміх та й годі. Ви краще скажіть черкащанам як у цьому департаменті списуються невідомо куди і кому на кармани бюджетні кошти,які вчасно не надійшли від орендарів,тому що директору не було коли займатися робочими справами.Зі слів працівників в неї були справи далеко не робочі.А в такого міського голови як ви, ця людина отримала підвищення по посаді, то недаром в народі кажуть що РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ.
Я би вам пропонувала ще й Удод висунути кандидатом,і вся команда вже буде разом іти до верховної ради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Политолог 09.04.2012 09:49
Три брата умненькие, а Радуцкий - младшенький!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 О. ЧУПРИНА 09.04.2012 08:38
"Барселоні" все одно хто і як проти неї грає.