реклама

реклама

Секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик подав декларацію про доходи за минулий 2019 рік, пише 18000

2565931617304720203605915347013952194965919n
Так, минулоріч Нищик обзавівся будинком 84,6 кв. м у селі Білозір’я Черкаського району. Його, згідно з декларацією, він придбав у листопаді за 29,3 тис. грн.

Окрім того, дружина Нищика, Тетяна, у квітні набула у власність квартиру площею 42,8 кв. м у Черкасах. Вартість на дату набуття права або за останньою грошовою оцінкою – 45 тис. грн.

Також у декларації Нищик вказує дві автівки: Dodge ram van 2003 року випуску, права на які свободівець набув у 2018 році, а також Ford Escape 2014 року випуску, права на які він набув минулоріч. Нагадаємо, Dodge секретаря міськради спалили невідомі. Нині справу розслідує поліція. Після чого Ярослав і придбав нове авто за 100,2 тис. грн.

За рік секретар міськради заробив 628,6 тис. грн. А його дружина, працівниця департаменту освіти, 244 тис. грн.

У готівці Нищик зберігає 1150 доларів і 16 тис. грн. А його дружина – 3000 доларів, 1200 євро і 25 тис. грн.

реклама

Коментарі  

 
+9 #19 Келдиш 14.01.2020 12:46
Якщо вірити декларації та написаному, то не сильно вони і потратилися.
Зарплатня: 628 + 244 = 872 тис. за рік
А за місяць виходить: 872 : 12 =72 тисячі з копійками
від 72 тисяч за місяць віднімаємо 29 тис. за будинок, та 45 тис. за квартиру, то люди фактично за місячну зарплатню придбали стільки нерухомості, що інші за все життя не можуть.
Якщо так підуть справи і далі то можуть пів міста скупити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 по феншую 14.01.2020 10:56
Патріоти на фронті і у волонтерських організаціях, а це прилипали, обозники. Але, схоже, кампанія 95-го кварталу по очорненню українських патріотів триває успішно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Вiрний горожанiн 14.01.2020 10:46
Геть шароварну гом......су з мiста Черкаси.Хай їдуть до своїх свиней та забирають з собою автiвки,гвинтiв ки та другi атрибути нацколгоспа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 Шурік 14.01.2020 10:34
Може він в свого кума купив, що сайтик в місті тримає для зливу інформації? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Урюк 14.01.2020 10:29
Як задо...ли ці варяги-"патріоти", смілянськи,лися нські,білозірсь кі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 Father Оникій 13.01.2020 22:57
Цитую по феншую:
Пан Ярослав на міністра оборони Бена Уоллеса схожий. Одне обличчя!


На смілянського жлобка він схожий, що свого часу приїхав до Черкас у стоптаних шльопках... Це чиста правда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 Абажаю Слабоду 13.01.2020 21:17
Цитую правда:
Свобода при владі! Ось як треба! Вчіться! :-x

Стараются господа патриоты, но еще не дотягивают до своих вышестоящих корешей. Бывший Министр сельського хозяйства Свобовец Швайка, тоже имевший представление о сельськом хозяйстве как этот пан на фото о проектировании машин Тесла, всего за год намолотил на Бэнтли, 5 мотобайков и обеспечнное длительное будующее.
Хотя и этот способный. Получил с женой миллион за счет налогов черкащан, а вот сам налоги платить не хочет. Дом за 1 тысячу долларов, квартиру за полторы тысячи, машину которая стоит не меньше 10 тысяч, за 4 тысячи долларов... Кто он по национальности? Не еврей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 уууу 13.01.2020 18:27
Не сім'я , а родина .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #11 Покемон 13.01.2020 18:04
А його корєш ботнар схожий на гітлерка і що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #10 по феншую 13.01.2020 17:52
Пан Ярослав на міністра оборони Бена Уоллеса схожий. Одне обличчя!