реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко опублікував у соціальній мережі фото довідки, яку йому видали в МВС, про відсутність судимостей.

101025126_3005494516236143_4944983993222168576_o

«За обліками МВС, громадянин України Бондаренко Анатолій Васильович, 08.08.1974 року народження, уродженець смт Лисянка Лисянського району Черкаської області (Україна), на території України станом на 27.05.2020 року до кримінальної відповідальності не притягується, незнятої чи непогашеної судимості не має та в розшуку не перебуває».

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко подав у суд на президента України Володимира Зеленського, який під час пресконференції заявив, що в Бондаренка 19 судимостей, і «за один стіл з такими бандитами» він не сяде.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #11 Вася 02.06.2020 12:29
Можна ще довідочку "пробити"...що Анатоль не осудний як психічно хворий...і т.д. ))ну це як добре прижмуть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Черкащанин 30.05.2020 11:03
Цитую юра:
Ця довідка не тохина заслуга, а недопрацювання поліції, яка може роками мусолити справи і не доводити їх до логічного завершення :cry:

" То, что вы не сидите - это не ваша заслуга, а наша недоработка! " Ф.Э. Дзержинский.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 НАЙДЕМОКРАТИЧНІША 29.05.2020 17:09
НУ,І,ШО? нАША КОНСТИТУЦІЯ ДОЗВОЛЯЄ СУДИМИМ БУТИ НЕ ТІЛЬКИ ДЕПУТАТАМИ,А Й ПРЕЗИДЕНТОМ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Гэрэга 29.05.2020 14:21
Гуд Толя,гуд.А тепер друже бобер надай посвідку,що ти не бобер,а саме Толя Бандарєнка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 1232 29.05.2020 13:18
тепер осталось надати довідку як він будучи все життя на утримані баби юлі став доларовим мульті мільенером
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 юра 29.05.2020 12:46
Ця довідка не тохина заслуга, а недопрацювання поліції, яка може роками мусолити справи і не доводити їх до логічного завершення :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 lok 29.05.2020 12:02
та він же наче по посаді до підслідності НАБУ відноситься. З НАБУ така довідка є??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Правдолюб 29.05.2020 11:09
Я не захищаю Бондаренка і не захоплююся ним, як мером. Проте, вважаю, що ми живемо в такому безладі, де вбивці ходять по вулицях неосуждені, корупціонери не посаджені і таке інше. Президент не виконав жодного пункту своєї передвиборчої програми. Тому бажаю Бондаренку виграти цей суд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Надумает в президенты 29.05.2020 11:04
Опубликует фото справки о двух судимостях. Делов то.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Ни стыда ни совести 29.05.2020 10:43
У Парубия круче бумажка есть.