реклама Делікат

Новий образ, сильний емоційний «посил», сучасні меседжі, якісна візуалізація – рік тому в області розпочали роботу над брендом та айдентикою Черкащини. Залучали експертів та знавців з усієї України. Нині ж презентували результати роботи в Дикому Хутірі, що на Чигиринщині.

111

Ініціювали роботу в обласному Департаменті регіонального розвитку. Тут взяли за мету оновити «ім’я» області. Задля цього зверталися до експертів у цій галузі, проводили чисельні обговорення, круглі столи, залучали громаду Черкащини. Остання, між іншим, обирала слоган, який взяли за основу для розробки бренду та графічної символіки. Ним став меседж «Черкащина – місце сили». Його обрали черкасці з  понад 230 запропонованих слоганів.

– Сучасний світ розвивається дуже швидко, тож, коли ми говоримо про успіх та економічну чи культурну спроможність, однозначно, що ми маємо усвідомлювати свої переваги, – твердить очільник області Роман Боднар. – Кожен регіон має свої особливості і в цьому полягає сила – в унікальності. Складний процес розробки брендингу дає усвідомлення ідентичності. Айдентика ж дає відчуття корпоративної єдності, розуміння того, що люди, які проживають на конкретній території, мають свої територіальні «фішки».

DSC_0442

– Світ дуже складний, розвивається напрочуд швидко, тож відчуття свого місця у світі, культурі – має надзвичайне значення, – зауважує Роман Боднар. – Українська нація збереглася попри всі складнощі. Більше 300 років різні імперії намагалися розмити нашу культуру, ідентичність, мову, еліти. Попри все українська нація вистояла і на цьому маємо акцентувати.

Візуалізували історію, культуру та самобутність Черкащини директор студії дизайну «White Studio Design» Олег Білий та керівник креативного бюро «Dmytro Bulanov creative büro» Дмитро Буланов. Олег Білий розробив бренди Чорнобиля, Калуша, Дрогобича, Борислава, Кам’янки-Бузької та Рахівського району. Дмитро Буланов працював над брендами міст Запоріжжя та Генічеськ.

Те, що ми створили – це верх айсбергу, – відзначає Дмитро Буланов. – Це своєрідна «упаковка» бренду. Відчуття, що Черкащина – місце сили, стало для нас самих відкриттям. Ми не з Черкащини і для нас було важливо зануритися в атмосферу, подорожувати, спілкуватися з черкасцями. Нам важливо, аби цю айдентику прийняли сучасні люди, але щоб водночас вона втілювала величну та непросту історію Черкаського краю.

DSC_2088

Працюючи над візуалізацією, дизайнери опрацювали чимало символів, якими багата область. Узагальнюючи, хотіли показати не лише силу, а й волю, легкість, каже Олег Білий.

– Дякую за довіру та можливість попрацювати на Черкащині, з Черкащиною, – додає він. – Тут я відчув себе ще більше українцем. Сам логотип – це своєрідні двері до цілої зали з історіями, заголовна літера до історії регіону. Айдентика ж – це обкладинка книги з історією. Текстом є люди, їхні історії, які ми всі разом продовжуємо писати.

Бренд є складовою маркетингової стратегії розвитку туризму. Її також розробила команда під кураторством керівника ТІЦ м. Дрогобич, фахівця Агенції туристичних ініціатив Ігоря Чави. – Працюючи над стратегією, аналізували можливості, актив, те, що є присутнє в конкретній області, – пояснює фахівець. – Наша робота розпочалася з туристичного аудиту регіону. Побачили інфраструктуру, можливості для візитів, поспілкувалися з активом на місцях. Оскільки можна мати найкращі візуальні комунікації, але якщо ти не маєш зацікавлених людей, то немає змісту рухатися далі. Завдання стратегії – донести до кожного мешканця області, що вони самі є брендом.

Про це інформує прес-служба ОДА, фото прес-служби.

DSC_2052

реклама

Коментарі  

 
+4 #13 тусня не дивує 06.08.2020 09:08
то тепер символом краю являється не булава, а бита?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Отакечки 04.08.2020 22:23
Бренд прийнято методом "одобрямс", ніхто нічого не зрозумів, але усі хвалять, щоб не відстати від компанії...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Простіше 03.08.2020 10:15
Якби , українських слів у тексті будувати і нічого не зрозуміло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Батіг 02.08.2020 20:29
Громадськість хоче знати суму витрат на створення бренду. Бажано також творцям айдентіки, бренду і маркетингової стратегії послуговуватися державною мовою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Гонта 01.08.2020 10:21
Да сильний символ Черкащини. Гонта,який вирізав Умань за поспортом поляк і руський Залізняк, який бандою бігав по Україні. І бізнесмени від націоналізму- Островський.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Олександр 31.07.2020 20:25
рр
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Бренд Черкащини 31.07.2020 19:40
Нова Коліївщина. І владці вздовж доріг //////////////////
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Пора до лікнепу 31.07.2020 18:01
Виходить, що Черкащина тільки місце сили, а розуму тут немає, якщо нам бренди формують "хвахівці" з інших країв. Насправді, причина в тому, що нове очільництво культури не знає Черкащини та її митців і дивиться на усіх звисока. Поганенько і меншовартісно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Саша 31.07.2020 17:56
Чому зробили акцент на тому, що не з Черкащини. Думаю, це не принципово для дизайнера, а робота відбувалася все ж таки в команді з черкащанами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Черквко 31.07.2020 17:41
:D Дякую за продовження Золотої підкови Черкащини!
Ромчику, ти гарний учень!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100