Прикордонники затримали 11 паломників-хасидів, які намагалися перетнути кордон в обхід встановленим контрольно-пропускним пунктам.

a052779-news-20200922-110640-1600762000.jpeg

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на Державну прикордонну службу.

Прикордонники Подільського загону спільно з представниками Національної поліції неподалік державного кордону, на перехресті доріг виявили мікроавтобус "Мерседес Спринтер". Ним 35-річний громадянин України перевозив одинадцятьох іноземців, які не мали при собі документів…

З’ясувалося, усі іноземці цього "рейсу" порушили правила перебування в Україні.

Своє перебування у прикордонні іноземці намагалися пояснювати тим, що планували потрапити на старовинне кладовище, а документи ніби то залишили у готелі міста Умань, де вони проживали.

597eb4b-news-20200922-110632-1600761992

Іноземці їхали з Умані після завершення святкування Рош га-Шана. Згідно з документами, які знайшли прикордонники, перетнути кордон в обхід встановленим КПВВ намагалися 10 громадян Ізраїлю і 1 громадянин Франції.

Через порушення іноземцям заборонять в’їзд на територію України терміном на 5 років та примусово повернуть додому.

Для встановлення обставин правопорушення та подальшого прийняття правового рішення паломників доправили до прикордонного підрозділу.

Матеріали про адміністративне правопорушення направили до суду.

 

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #3 Дніпро 23.09.2020 08:27
Таки прорвалися. Наші проґавили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Перехожий 22.09.2020 21:22
Та краще б залишили їх тут, піднімати економіку...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Ни стыда ни совести 22.09.2020 20:00
На фото, как вы догадываетесь, инкогнито.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100